Riješeno

ne radi email @globalnet.hr

  • 19 October 2018
  • 10 odgovora
  • 4609 pregleda

zašto ne radi moja email adresa @globalnet.hr ?
15 godina nisam imao problema s njom.
sad se ne mogu nigdje prijaviti , jer sam za sve registracije koristio nju.
pokušavam je promjeniti na više mjesta , ali svi šalju identif. kod na stari mail.
mogu se prijaviti na webmail @a1net.hr ali ni tamo nema mojih mailova.
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 19 October 2018, 23:18

Pogledaj original

Odgovora 10

Potpuno ista situacija kod mene!!! To već traje dva dana...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Zovite tehničku podršku, iako ne bi začudilo da su zeznili tijekom tranzicije i izgubili to, kao što su svojedobno u transformaciji foruma izgubili kompletnu trogodišnju bazu postova, baze znanja i ostalih podataka 😞 Pojeo vuk magare.
Nadam se da će ipak vama riješit problem jer mail nije šala.
zvao sam vip ,oni kažu da rješavaju problem.
dva dana sam na ledu , a imam osječaj da bi se ovo moglo otegnuti ,
nikad nisam ni pomislio da bi email mogo biti problem.
izgubljena lozinka se može jednostavnije zamjeniti ,
a mail na nekim mjestima jako teško.
kad se desi problem uvijek je u nezgodno vrijeme.
imam slican problem. Kako se mozes prijavit na "webmail @a1net.hr" ako nisi član Vip-a?
sa starom lozinkom i korisnićkim imenom
mene su prebacivali iz globalneta u ixnet pa bnet pa a1net
i tko zna koga još
ostajao mi uvijek isti mail i lozinka i sve je radilo do prije 10 dana.
sad se i ovo popravilo.
treba koristiti gmail , google neće mjenjati vlasnike skoro.
samo nije jednostavno mijenjati mail na mnogim stranicama
meni se nece loginat. Koristim M.Thunderbird i tamo u postavkama imam save-anu sifru tj acc. postavke. Cim se idem preko A1 weba ulogirat izbacuje da prijava nije dozvoljena. Znaci preko Thunderb. mi potegne poruke dok na login A1 ne radi ....
Mail @globalnet.hr ponovno ne radi! Ja sam imao problema prije cca. 3 mjeseca i to je bilo riješeno. Tada sam bar mogao na webmail. Sad ne radi ni preko Mozille Thunderbirda (probao i drugu email aplikaciju), a ni webmail. Na webmailu se uspješno ulogiram preko korisničkog imena i lozinke, ali me onda samo baci na A1 homepage. I kad kliknem na crvenu ikonicu sa čovječuljkem i webmail ista stvar A1 homepage. To traje već 3 dana. Probao i sa @xnet.hr i @a1net.hr i ništa.

Svaki dan sam zvao korisničku službu i još ništa nisu riješili. Dajte neki savjet please.
I meni je isti problem sa mail adresom. otvori mi korisničko ime i lozinku ali me prebaxci na A1 home page 😮 😮
Mail i dalje ne radi???? sto se desava?
Mail i dalje ne radi???? sto se desava?

Pozdrav IvaZd,

jesi li zvala naše tehničare na 0800 091 091 i prijavila poteškoću? Ako još nisi, možeš nam poslati svoju mail adresu, OIB i kontakt broj u inbox pa ćemo ti sve provjeriti.

Odgovori