Riješeno

Nagrade forumašima

  • 15 January 2019
  • 30 odgovora
  • 1296 pregleda

  • Anonymous
  • 0 odgovora
Zašto aktivnim forumašima koji odrađuju Vaš posao ne nagradite ih recimo godišnjom gratis pretplatom ili godinu dana Trio paketa ili mobitelom ili???????????
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 16 January 2019, 12:53

Pogledaj original

Odgovora 30

Razina korisnika 4
Bedž +4
E to sam se ja uvijek pitao, potpubo se slazem, bilo bi fer pogotovo prema tebi i gogsyju, no koliko god ovaj forum bio sluzben ipak je ovo forum. Ako zelis pomoc, pomozi, ako ne, ne. No, da i postoji ta opcija u a1, ne bi mogao govoriti iskustva vec samo ono sto ti a1 dopusta da kazes. Ne bi mogao reci npr a1 ima lose ponude itd... to je moje misljenje
Razina korisnika 7
Bedž +3
Bilo bi bezobrazno reći da nešto oćekujem ali bi dakako razveselilo. U doba Puljca je bilo i forumskih druženja... bilo je darova (majica sa forumskim nickom, VIP ruksak, powerbank, šalica, privjesak... mobiteli na forumskom nagradnom kvizu)... Puljac je znao i borio se za forum ali nažalost nije bio ozbiljno shvaćen... a sad se pitam gdje su uopće ti ljudi, moderatori...
Nemaju sluha za fer biznis i odnos.
Imam osjećaj da će danas jedan odgovorčić....😂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne znam tko bi ti odgovorio, onaj tko vidi a ne čuje ili onaj tko čuje a ne vidi. 😂
Razina korisnika 4
Bedž +4
@gogsy1975 A ja se nisam ni pridruzio dok je puljac bio🙁 da, i ja jedva cekam da modovi odgovore😶
Jedna od Ivana
Ne znam tko bi ti odgovorio, onaj tko vidi a ne čuje ili onaj tko čuje a ne vidi. 😂
Izgleda da su na skijanju😂⛄️🛷
Razina korisnika 7
Bedž +3
A ne znam iskreno što očekuješ od modova. Ljudi primaju plaću, mogu se u sebi složiti s temom ali znaš da ne smiju napisati. ;)

@A1_Deni nema ključ od Jiržijevog sefa a Jirži ionako za forum ne mari. 😂
Evo baš ovo sam očekivao. Veliku nulu...
Razina korisnika 5
Bedž +2
Evo baš ovo sam očekivao. Veliku nulu...
Ma evo ti 1 da nisi na 0 😋
Razina korisnika 4
Bedž +4
Imam osjećaj da će danas jedan odgovorčić....😂
Nista od A1 odgovorčića...
Uhvatio vikend odgovorčić?
Razina korisnika 4
Bedž +4
Ma mogu oni odgovorit na ovu temu u stilu "Hvala ti na prijedlogu, ali za sada nemamo plan za uvođenje nagrada" samo da zele, no dobro njihova odluka. Nista mi njih ne tjeramo
Sada slijedi moj ignore foruma do odgovorčića!😴
Razina korisnika 3

Ne znam tko bi ti odgovorio, onaj tko vidi a ne čuje ili onaj tko čuje a ne vidi. 😂Izgleda da su na skijanju😂⛄️🛷


Ma kakvo skijanje 😃 Ko to more platit'? 😂

Nego, ekipa, hvala svima na konstruktivnim kritkama. Puljac vas sve pozdravlja iako nije više s nama 🤡

Nadam se da ćemo moći organizirati nešto no to ovisi o jako puno faktora trenutno. Čekamo trenutnog @A1_Deni šefa da se oglasi 😅
Razina korisnika 4
Bedž +4
Sada slijedi moj ignore foruma do odgovorčića!😴
Profa dobio si odgovorčić😂
Čovječe došao odgovorčić i to od Ivane sretan sam kao malo dijete...sad mi netreba ništa..volim A1
Razina korisnika 7
Bedž +3

Nadam se da ćemo moći organizirati nešto no to ovisi o jako puno faktora trenutno.


Kao Plenković, puno rekla a ništa određeno kaz'la... 😂😂😂

Nema Puljca a bome više niti "starih" sf-ovaca. Jirži je svima ugasio volju.
Razina korisnika 4
Bedž +4
A šta ćeš bar smo dobili odgovorčić, makar kao Plenković 😅
Razina korisnika 4
Bedž +4
I da, da kazem nesto urnebesno smijesno, danas su me zvali i ponudili mi (jer sam trazio vise smsova) 250 smsova za dodatnih 60kn😂😂😂 dakle lolčina, za toliko sam mogao uzet M tarifu. Za koliko kn da trazim vise smsova?
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Remko1 - lega, ne sjećam se kad sam prosli put poslao sms. Viber, whatsapp... ništa? 😂
Razina korisnika 4
Bedž +4
Lega nista, rekoh vec, imam nokiu 3310 new, ponekad posudim smartfon od sina, ali da dakle samo smsovi i pozivi😁
Razina korisnika 4
Bedž +4
@profa385 i tu se čeka odgovorčić😑 samo ne onoliko dugo kao za esim..
Razina korisnika 1
Bedž +1
Nisam dugo tu, ali koliko aam gledao, ne moze forum dobiti preporod bez @Sunasce koja je (cini mi se) najviše pomagala u svemu😥

Odgovori