Riješeno

Nagrade forumašima

  • 15 January 2019
  • 30 odgovora
  • 1296 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 30

Razina korisnika 7
Bedž +3
@Ivano1 😉 dozvao si me 😃 tu je Sunašce, samo je prije Božića rodila jedno malo Sunce pa je Vip forum pao u drugi, treći ili koji već plan uz blagdane i prilagodbu :P

Slažem se da je nekad prije cijela forum priča bila puno drugačija, nismo imali ovako fancy sučelje, ali je ekipa bila fancy 😛 bez uvrede trenutnoj... Ne znam što bih rekla osim da ni kava u Kafiću nije slatka kao nekad...
Opet kako to biva, kolo sreće se okreće, možda ponovno forum živne i doživi preobrazbu iz ovog neslavnog inboxa u koji se pretvorio, ili nas se barem sjete kad bude sljedeća tura Dorina ili što su već Kraševo dijelili za isprike 😉 Do tad ugodno forumašenje. Odoh bacit oko što sam još propustila dok malca glad ili pelena ne probude 😂
Razina korisnika 6
Bedž +6
i tek si nam se sad pohvalila Sunasce ccc :p

pa čestitke na prinovi 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
Hvala... spomenila sam u kafiću, a malac nas iznenadio, 2 tjedna uranio pa malo dok smo se uhodali i tako 😃 eto došlo vrijeme da se hvalim 😛
Razina korisnika 6
Bedž +6
eh, nisam bio u kafiću od stoljeća sedmog..

nema veze, baš mi je drago zbog tebe i da je sve okej *traži-neki-happy-smajlić-no-nema-ga* .. k’vragu di su ti smajlići na mob verziji foruma? hmm
Razina korisnika 4
Bedž +4
Welcome back😀 onda se ti na forumu moras zvati Sunce, tako je nekako logicnije😄a ako tvoje Sunce naslijedi zelju za forum nek se ona zove Sunasce😉

Odgovori