Riješeno

Nadoplata bona u inozemstvu?

  • 29 April 2018
  • 5 odgovora
  • 5141 pregled

Prijateljica mi je otišla u Italiju i potrošila je mobilne podatke (ima tarifu za internet preko bonova). Zanima me postoji li način da nadoplati račun i obnovi tarifu dok je u Italiji? Možda ako ja kupim bon i pošaljem joj sliku koda?

Hvala
icon

Najbolji odgovor od A1_Zoran 29 April 2018, 17:40

Pogledaj original

Odgovora 5

OK, tu tarifu je moguće aktivirati ako je prošlo 30 dana otkako je posljednji put uključena. Ona nas može i nazvati u Službu za korisnike na broj koji je dobila u SMS poruci kad se ulogirala u mrežu talijanskog operatora pa ćemo joj mi sve odraditi. Ti joj samo možeš poslati kod za nadoplatu bona u SMS poruci ili je nadoplatiti prema ranijim uputama. Zoran
ZA CHILL
Znaš li kojim slučajem koju točno tarifu ima na svome broju? Zoran
A može li u Italiji aktivirati opet istu tarifu? Ili je moguće samo kupiti bon.

Hvala!
Bok coksa,

bon se može kupiti i nadoplatiti preko našeg Webshopa, link je: https://bit.ly/2d4Zm42. Isto tako, ti možeš kupiti bon pa napraviti nadoplatu SMS porukom. U SMS poruku je potrebno upisati 14-znamenkasti broj s bona pa razmak i nakon toga telefonski broj osobe kojoj želiš obnoviti račun u obliku 091XXXXXXX. Na kraju, ako želiš, možeš upisati i neki kratki tekst od maksimalno 60 znakova. Poruku šalješ na broj 13778.

Zoran

Odgovori