Riješeno

Nadoplata bona u inozemstvu?

  • 29 April 2018
  • 5 odgovora
  • 5118 pregleda

Prijateljica mi je otišla u Italiju i potrošila je mobilne podatke (ima tarifu za internet preko bonova). Zanima me postoji li način da nadoplati račun i obnovi tarifu dok je u Italiji? Možda ako ja kupim bon i pošaljem joj sliku koda?

Hvala
icon

Najbolji odgovor od A1_Zoran 29 April 2018, 17:40

Pogledaj original

Odgovora 5

Bok coksa,

bon se može kupiti i nadoplatiti preko našeg Webshopa, link je: https://bit.ly/2d4Zm42. Isto tako, ti možeš kupiti bon pa napraviti nadoplatu SMS porukom. U SMS poruku je potrebno upisati 14-znamenkasti broj s bona pa razmak i nakon toga telefonski broj osobe kojoj želiš obnoviti račun u obliku 091XXXXXXX. Na kraju, ako želiš, možeš upisati i neki kratki tekst od maksimalno 60 znakova. Poruku šalješ na broj 13778.

Zoran
A može li u Italiji aktivirati opet istu tarifu? Ili je moguće samo kupiti bon.

Hvala!
Znaš li kojim slučajem koju točno tarifu ima na svome broju? Zoran
ZA CHILL
OK, tu tarifu je moguće aktivirati ako je prošlo 30 dana otkako je posljednji put uključena. Ona nas može i nazvati u Službu za korisnike na broj koji je dobila u SMS poruci kad se ulogirala u mrežu talijanskog operatora pa ćemo joj mi sve odraditi. Ti joj samo možeš poslati kod za nadoplatu bona u SMS poruci ili je nadoplatiti prema ranijim uputama. Zoran

Odgovori