Moj Vip aplikacija - rasprava

  • 2 June 2017
  • 64 odgovora
  • 8036 pregleda

Razina korisnika 4
Bok ekipo,

ako netko od vas koristi Moj Vip aplikaciju na svojem mobilnom uređaju (a vjerujem da koristite :8) slobodno napišite koje funkcionalnosti su vam od najveće pomoći.

Na primjer:

• gledate li samo trenutnu potrošnju (TPO)
• ili možda samo izdane račune
• obnavljate li nekome Vipme račun putem svog pretplatničkog računa
• ili aktivirate neke od opcija


Također, možete se slobodno raspisati što bi vam još više pomoglo da postoji u Moj Vip mobilnoj aplikaciji, npr. neka funkcionalnost ili bolji prikaz trenutne potrošnje, možda čak i ne treba trenutna potrošnja; bolji prikaz uključenih minuta/data prometa u tarifi, s PDVom / bez PDVa, ....

Za one koji ne znaju da postoji Moj Vip aplikacija mogućnost preuzimanja i više informacija možete pronaći OVDJE

Odgovora 64

Razina korisnika 7
Bedž +3
I dalje ne radi, ali sam probala odlogirat se i prijavit preko SIMa. Tako radi, preko WiFija ne. Inače redizajn ok, funkcijski ništa novo.
Razina korisnika 1
prije mjesec dana pokusao sam putem "moj vip" mobilne aplikacije promjeniti tarifu no usluga je bila nedostupna. naravno da djelatnica koju sam nazvao nije imala pojma (niti je smatrala da treba znati bilo sto o tome) zasto promjena tafifnog modela nije moguca, no promptno je rijesila problem. ukratko, zasto bi koristio aplikaciju koja ne radi u potpunost i koja se neredovito odrzava? LP
Bedž +1
@a.v, Moj Vip ima mogućnost promjene tarife ... možda ti nisu aktivirana Master prava na broju s kojim se ulogiravaš. Zatraži aktivaciju Master prava putem Službe za korisnike kako bi vidio sve opcije na Moj Vip usluzi.
Razina korisnika 1
@a.v, Moj Vip ima mogućnost promjene tarife ... možda ti nisu aktivirana Master prava na broju s kojim se ulogiravaš. Zatraži aktivaciju Master prava putem Službe za korisnike kako bi vidio sve opcije na Moj Vip usluzi.

Monika, hvala na info, bio sam u totalnom mraku nemajući pojma da postoje "Master prava"; naime logično bi mi bilo (engl. common sense) da instaliranjem aplikacije te unošenjem log in podataka funkcionalnost bude potpuna. Blisko logici bi mi bilo i da operater prilikom poziva Vip pozivnom centru to isto zna i da smo sve ekspresno rijesili. A nezna...I moram zvati ponovno...U stvari ne mogu si pomoći, a ne zapitati se:

Dali se prilikom osmišljavanja takvih postupaka (kao Master prava) vi ustvari urnebesno zabavljate?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Moj VIP i dalje ne radi preko WiFija, ne prepoznaje broj, a ne može se ni ulogirat mailom/korisničkim imenom... Stvarno nema smisla da treba gasiti Wi-Fi svaki put kad želiš vidit stanje, provjerit račun ili nešto...
Razina korisnika 6
Bedž +6
A ja mislio da je do mene.. evo sad se 10x luđački pokušavam spojiti preko wifi-a i već si mislim da sam zaboravio password da nešto sa time nije u redu a kad ono app jednostavno je radi ako nisi spojen na mobilni internet od tog broja ..ccc
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nije do tebe, to sam ja još prijavila kao bug čim mi je stigao update... Eto i dalje nije "popravljeno".
Razina korisnika 7
Bedž +3
Eh, da... beta testeri app-a koja se prvo pusti online a onda se rjesavaju bugovi. :D

btw. gdje je @Vip_Deni?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Radi li vam danas moj.vip i aplikacija? Ili je to samo meni greška? Probala i Firefox i Chrome i ne da se logirat, a aplikacija kaže ne može dohvatit padatke. I imali nade da će profunkcionirat na Wifi-ju, stvarno iritira da se moraš odspajat.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Update moj.vip profunkcionirao, aplikcija i dalje u statusu "podaci nedostupni".
Razina korisnika 7
Bedž +3
Meni radi i MojVip i aplikacija, prikazuje sve podatke.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Mislila bi da je do prijenosa na bonove da nije od petka do jutros radilo uredno. I dalje apk ne dohvaća. Valjda je nešto privremeno.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Vjerojatno još nisi prebačena kako treba. Neki mali crnac prebacuje i zbraja ručno tvoju potrošnju. :D

Ili zovni SZK da ti prochekiraju profil. Meni tako znalo zaštekati od roditelja.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ma radi moj.vip uredno, samo apk kaže da ne dohvaća podatke. Ali radila je od petka, danas zaštekalo.

Odgovori