Moj Vip aplikacija - rasprava

  • 2 June 2017
  • 64 odgovora
  • 8040 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 64

Razina korisnika 6
Bedž +6
Ovi koji su nestrpljivi, ukucajte "mojvip apk" u google search i sa apkpure.com skinite 2.0 verziju (koja je tamo kako vidim). Apkpure je jedna od sigurnijih stranica za skidanje apk-ova, samo pripazite da kliknete na pravi download a ne da odete negdje na reklamu.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Vidim da je izašla nova 2.0.1 verzija. Nova ikonica od appa, više nije crni "vip" već crveni vipov logo. I koliko vidim "wait" točkice o kojima sam pričo gore da ne blinkaju i nemaju animaciju - dobile su je i sad to već ljepše izgleda.
Razina korisnika 6
Bedž +6
A ja mislio da je do mene.. evo sad se 10x luđački pokušavam spojiti preko wifi-a i već si mislim da sam zaboravio password da nešto sa time nije u redu a kad ono app jednostavno je radi ako nisi spojen na mobilni internet od tog broja ..ccc
Razina korisnika 2
Kod mene 4 daba vidim u google story da je vip aplikacija azurirana..i da za sada sve radi..
Razina korisnika 5
kako nema ..evo novi dizajn
Razina korisnika 5
Kod mene ne vidi update, još uvijek 1.12.0 verzija. Preko štele ste dobili, priznajte. :D
haha .. naravno 🆒
Razina korisnika 5
[quote=Vip_MIvan]Hvala ekipa na feedbacku, samo nastavite tako :)





Opcija je još uvijek dostupna, trebala bi biti u funkciji preko SMS poruke, kao i preko Moj Vip profila i aplikacije.


Hvala za odgovor na postavljeno pitanje.
Za SMS ne znam.. nisam probao niti koristio do sada a ovo drugo što si napisao „ preko Moj Vip profila i aplikacije“ …. Nije dostupno preko Moj VIP aplikacije ( ili ja ne vidim dobro ili sam totalno informatički nepismen ) ali te opcije nigdje nema .
Obično sam uvijek u pravu .... u stvari kad bolje razmislim .uvijek sam u pravu .
Meni je i dalje isto. Možda će mi od idućeg mjeseca biti samo jedan stupac za mb.
Evo kako meni od danas izgleda pregled potrošnje .?
Razina korisnika 5
Bedž +2
Umene radi, ali trebalo mi je dok sam spohakontao kako se prebaciti na druge linije.
Razina korisnika 1
prije mjesec dana pokusao sam putem "moj vip" mobilne aplikacije promjeniti tarifu no usluga je bila nedostupna. naravno da djelatnica koju sam nazvao nije imala pojma (niti je smatrala da treba znati bilo sto o tome) zasto promjena tafifnog modela nije moguca, no promptno je rijesila problem. ukratko, zasto bi koristio aplikaciju koja ne radi u potpunost i koja se neredovito odrzava? LP
Razina korisnika 1
@a.v, Moj Vip ima mogućnost promjene tarife ... možda ti nisu aktivirana Master prava na broju s kojim se ulogiravaš. Zatraži aktivaciju Master prava putem Službe za korisnike kako bi vidio sve opcije na Moj Vip usluzi.

Monika, hvala na info, bio sam u totalnom mraku nemajući pojma da postoje "Master prava"; naime logično bi mi bilo (engl. common sense) da instaliranjem aplikacije te unošenjem log in podataka funkcionalnost bude potpuna. Blisko logici bi mi bilo i da operater prilikom poziva Vip pozivnom centru to isto zna i da smo sve ekspresno rijesili. A nezna...I moram zvati ponovno...U stvari ne mogu si pomoći, a ne zapitati se:

Dali se prilikom osmišljavanja takvih postupaka (kao Master prava) vi ustvari urnebesno zabavljate?
Razina korisnika 2
Bedž +2
Hvala ekipa na feedbacku, samo nastavite tako :)

Mora bit da puštaju malo pomalo jer kod mene ništa nova.

Točno tako, roll out je još uvijek u tijeku.

Jutros izvršio nadogradnju aplikacije „Moj Vip „ ..i kod mene radi bez problema, dizajn novi..ma sve lijepo i krasno … ali….
Pitanje za „ nadležne „ iz Vip – a ….

Gdje je nestala opcija dijeljena megabajta ?

Ako ste ju ukinuli ..ok shvaćam, Vaše pravo … ali ne možete mi ju ukinuti sada kad sam platio tarifu „za chill „unaprijed za mjesec dana korištenja, ( a to još traje ), u kojoj je bilo uključeno dijeljenje megabajta.


Opcija je još uvijek dostupna, trebala bi biti u funkciji preko SMS poruke, kao i preko Moj Vip profila i aplikacije.
Razina korisnika 2
Bedž +2
@razjaren - što se tiče slanja preko SMS poruke, prvo pošalješ poruku s iznosom MB koje želiš poslati na broj 13290, formatiraš na način da brojem staviš cifru i onda MB bez razmaka. Nakon toga dobiješ odgovor gdje te se pita na koji broj želiš poslati, tu odgovoriš samo s brojem u standardnom formatu bez HR predbroja.

Na novoj aplikaciji, opcija bi ti se trebala ponuditi ako klikneš na onaj plus u donjem desnom kutu, tamo bi se trebala nalaziti i za pretplatnike i bonaše. U svakom slučaju, dostupna ti je i preko web verzije kojoj možeš pristupiti i preko moba. 🙂

Odgovori