Moj Vip aplikacija - rasprava

  • 2 June 2017
  • 64 odgovora
  • 8037 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 64

Razina korisnika 2
Kod mene 4 daba vidim u google story da je vip aplikacija azurirana..i da za sada sve radi..
Razina korisnika 7
Bedž +3
Još uvijek ništa. A jučer na infu app-a u google play-u.



Danas promjena, piše ista verzija 1.12.0 ali updated sa 16.5. 2018. 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Osim tih promjena, ništa novo niti kod mene.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Vidim da su promijenili slike aplikacije u Playstoreu, ali od updatea i dalje ništa... Nema veze... Valjda će je bar usavršit i riješit bugove dok stigne i do mene.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Eh da je po tome :lol: dobila bi je valjda prošle godine hahaha
Razina korisnika 5
Nema ni kod mene još...
Sve prema zaslugama 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nema ni kod mene još...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Mora bit da puštaju malo pomalo jer kod mene ništa nova.

More bit da puštaju al da ne puste. Još ništa kod mene... :D

Edit: ispraznio cache, pobrisao data, uninstall pa opet install i skine 1.12.0 verziju.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Umene radi, ali trebalo mi je dok sam spohakontao kako se prebaciti na druge linije.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Mora bit da puštaju malo pomalo jer kod mene ništa nova.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Lijepo minimalističko sučelje, super što je sav internet promet zbrojen u jednu liniju, zgodan je i onaj Moj Profil dio sa popisom svih aktivnih opcija u tarifi i to je u biti to. Ja sam se baš nadao i da će vratit natrag opciju da možeš vidjeti sav internet promet koji si potrošio taj mjesec (dakle i onaj besplatan), meni je to bio super interesantan podatak. Čovjeku daje osjećaj koliko prometa zaista troši i onda kada je internet besplatan a pošto VIP po onim uvjetima korištenja krije stotinu caka kada i taj besplatan internet može ograničit - super dođe za osobnu kontrolu. No ništa od toga...

p.s. one 3 točkice kao "wait" simbol je kriminalno loše izvedeno, točkice uopće ne blinkaju da bi osobi dale dojam da se nešto dešava i da pričeka već prvo što ti padne na pamet je da se aplikacija zablokirala i da je ugasiš i ponovno upališ.
Razina korisnika 5
Kod mene ne vidi update, još uvijek 1.12.0 verzija. Preko štele ste dobili, priznajte. :D
haha .. naravno 🆒
Razina korisnika 7
Bedž +3
Kod mene ne vidi update, još uvijek 1.12.0 verzija. Preko štele ste dobili, priznajte. 😃
Razina korisnika 6
Bedž +4
Mislio sam na korisnike fiksnih usluga, a ne mobilnih kako sam i napisao.
Razina korisnika 5
kako nema ..evo novi dizajn
Razina korisnika 6
Bedž +4
Nadao sam se da će u novoj aplikaciji biti dostupni podaci o preostalom broju minuta iz pojedinih tarifa/opcija za korisnike fiksnih usluga putem postojeće linije (HT infrastruktura), ali i dalje ništa, a to je čak i protuzakonito jer su dužni pružiti takve informacije međutim ne nude ih čak niti putem SZK.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ni ja ne vidim ništa novo.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nikakvu nadogradnju nisam dobio, zadnji podatak je da će beta verzija aplikacije biti spremna za testiranje čini mi se 13.3.2018. Toliko o ozbiljnosti.
Razina korisnika 5
Jutros izvršio nadogradnju aplikacije „Moj Vip „ ..i kod mene radi bez problema, dizajn novi..ma sve lijepo i krasno … ali….
Pitanje za „ nadležne „ iz Vip – a ….

Gdje je nestala opcija dijeljena megabajta ?

Ako ste ju ukinuli ..ok shvaćam, Vaše pravo … ali ne možete mi ju ukinuti sada kad sam platio tarifu „za chill „unaprijed za mjesec dana korištenja, ( a to još traje ), u kojoj je bilo uključeno dijeljenje megabajta.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Vidim da je puštena u rad redizajnirana aplikacija i mogu reći da radi odlično :D

Razina korisnika 6
Bedž +4
Kako napreduje implementacija nove moj.vip aplikacije? Hoćemo li ugledati uskoro konačnu verziju?
Evo i mog mišljenja.
MOJ VIP aplikacija je dobra samo kada bi se moglo imati sve na jednom mjestu a ne svaki broj posebno.
Isto tako da se omogući da pretplata i bonovi budu na istom računu tj akauntu.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Šta jest jest, nitko nije sposoban zakomplicirat jednostavno kao pojedinci tamo u centrima 😃
Razina korisnika 7
Bedž +3
Jedva sam i ovo povezao, da mi nije @Vip_Puljac pomogao svašta bi bilo. Šta je taj momčić u VIP centru u Zagrebu napravio... neopisivo sr... :D

A ništa, nazvat ću. Nadam se da će u novoj verziji poraditi na tome.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Slažem se, kad nije sve vezano za isti datum svaki dan puno znači... Probaj ih nazvat pa vidi što ti kažu...

Odgovori