Riješeno

MOGUCE DUGOVANJE

  • 6 March 2021
  • 6 odgovora
  • 607 pregleda

Pozdrav svima,

  Dakle kopajuci po nekim starim papirima sam nasla pismo od vip neta jos iz 2015 godne vezano za dugovanje za racune i uredaj koiji je tada isao na rate, sada kako su mi nekoliko godina nakon bile burne i placala sam svasta nesta, sto ovrhom, sto direktno nekim otkupljivačima dugova, ja vise neznam dali je to bilo to, dali taj dug jos postoji, dali sam ga platila ili nisam.. gdje mogu provjeriti dali je nesto od tog duga jos aktivno s time da vec godinama nista ne dobivam na kucnu adresu i totalno sam zaboravila na to, ja to smatram rijesenim i predpostavljam da su si to naplatili vec nekako u ovih 5,6 godina. ali crv sumnje mi se javio i nadam se da netko ima neki savjet kako to provjeriti bez da uzburkam proslost ili priznam dug koji sam vjerojatno vec platila s kamatom :smirk:

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 7 March 2021, 16:25

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 3
Bedž +1

Ako kazem ako ti nesto i dodje vodi se na zastaru,to je tvoje pravo,ipak su prošle godine i godine od onda. Nedaj im ni lipe kamata imali su vremana to davno potrazivati a ne zivjeti na kamatama.

Pa to sam si tako nekako i mislila, samo nisam bila sigurna dali to moze ici na zastaru, a bas nebi volila da mi sada blokiraju racune i naplate sta ja znam sta,  bzvze je sto neznam dali sam platila ili ne, i ne osjecam se nimalo dobro zbog toga, ali sto ces, covjek uci na greskama dok je ziv, vise se nece ponoviti😶, znaci nemogu mi nista nakon 5 i pol godina bez obzira ja to platila ili ne?

Razina korisnika 3
Bedž +1

Mislim da smo u pravu ,al nemoj im vise davati povoda da cackaju i traze te kao duznika 😀

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @Sanchi1006, za provjeru dugovanja možeš nas kontaktirati na 0800 091 091 :)

Razina korisnika 3
Bedž +1

Ajojjj sad si gotova 🤔

Ma samo sam htjela vidjeti misljenje nekoga drugoga ovako na foromu od ljudi koji koriste njihove usluge...a sto vise razmisljam o tome prisjecam se da sam imala i trajni nalog pa vjerujem da sam ja to rijesavala na taj nacin, da nisam vec bi bila naganjivanja sto puta, ali u momentu mi je bila blokada mozga  kad sam vidjela papir sta je to bilo i zasto je tu papir😶🙂, ali eto vraca mi se lagano, tako da sve rijeseno , a  pokusat cu izvuci papir iz banke ako bude moglo toliko unazad cist da ga imam😉

  HVALA 🍻

Odgovori