Riješeno

mobilni internet

  • 25 April 2023
  • 9 odgovora
  • 270 pregleda

Htjela bi prijeci s Telekoma na A1, ali zadrzati mobilni broj koji sam imala kod Telekoma, i to u slijedecem aranzmanu: uzeti mobilni internet od 7.05.2023 (kad stizem u Hr) za prvih par tjedana - dakle SIM kartica (Homebox) (paket preko Telekoma se zvao Unlimited), a onda bi uzela fiksni internet u stanu, plus mobilni telefon, sve preko A1.

Da li bi mogli do 7.05. organizirati prijepis broja s Telekoma, i da mi SIM kartica stigne do tog datuma?

Zahvaljujem,

Biba

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanL 25 April 2023, 09:34

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 1
Bedž +3

@Biba Boban, drago nam je što želiš prijeći kod nas. :) Za ponudu i dogovore oko prijenosa usluge molim te javi nam se privatnom porukom OVDJE.

Ok, kliknula sam na link 'ovdje' ali ne znam da li sam na pravom mjestu za pitanje pristupa A1 ... Mozete mi potvrditi pa cu onda nastaviti komunikaciju.

Hvala, Biba

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ne nisi u njihovom inboxu već i dalje u svojoj temi koju vide svi.

Hvala, to sam i mislila. Jel' me netko moze usmjeriti gdje poslati privatni upit? Moram priznati da to nije previse intuitivno na ovom website-u. 

Razina korisnika 7
Bedž +3

@Biba Boban - pošalješ poruku u inbox A1

 

Inbox A1_Hrvatska

 

Hvala! Ne znam zasto ta opcija nije vidljiva nigdje na website-u... ?

Jos jednom zahvaljujem!

Razina korisnika 4
Bedž +1

Zato što je to inbox profila.

Hvala ovima koji su me usmjerili na privatne poruke. Poslala sam poruku tim kanalom, ali dan i pol kasnije i dalje nema odgovora. Je li to ocekivani standard usluge? I zasto je tako otezano dobiti informaciju o paketu i onda eventualno pristupiti A1 online? Nije previse ohrabrujuce za pocetak ... 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Htjela bi prijeci s Telekoma na A1,

 

Odgovori