PITANJE

Minecraft | Ban na accountu zbog shared IP-eva.

• 10 February 2021
  • 0 odgovora
  • 69 pregleda

Pozdrav. Koristim A1 već više godina i nikako da prestanu problemi s njima, od sporih brzina, pa do užasnih IP adresa (o ovome ću razgovarati u ovom threadu). Naime, nekad znam igrat Minecraft na pvp serverima poput Mineman cluba i lunar.gg-a. Igram preko Lunar Clienta s anticheatom dakle ja nisam taj koji koristi cheat. Bannan sam na više servera zbog toga jer mi je IP adresa povezana s nekim tko je koristio cheat prije, na lunaru je to vise ljudi, na minemanu je jedan, ali sam na minemanu blacklistan, što znači na ne mogu predati appeal ili kupiti unban. Ovo nije prvi put da se ovakve stvari događaju… Od Social Club-a koji odbija raditi sve dok ne upalim VPN (isto se događa još jednom prijatelju koji je na A1), nemogućnosti igranja igara poput Monopoly-a zbog NAT postavki koje je nemoguće promijeniti, pa sve do nemogućnosti rješavanja Captche i ostalih provjera na internetu zbog IP-a koji je blacklistan na određenim databazama i sl. Ovo je sad stvarno prešlo granicu s obzirom da sad dolazi i do štete na mom account-u koji do sad nije imao ban ni na jednom serveru, a pogotovo ne na popularnim pvp serverima. 

0 odgovora

Budi prvi koji ostavlja odgovor!

Odgovori