Riješeno

Mb nakon tarife

  • 15 November 2018
  • 12 odgovora
  • 2591 pregled

Razina korisnika 1
  • Tek sam došao
  • 16 odgovora
Imam za chill i zanima me sta se dogadja kad potrosim sve mb, jel mi iskljuce net ili mi pocne skidati novce?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 15 November 2018, 04:49

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 7
Bedž +3
Kad potrošiš sve iz tarife kreće naplata sukladno cjeniku za bonaše, ništa ti se ne isključuje. Ali uvijek možeš kupiti "snack-ove" da si pokriješ do kraja mjeseca (isteka tarife) mb-e / minute. Također ti može netko tebi poznati bonaš koji je na a1 pokloniti gige tako da uvijek postoje opcije ako ti ponestane.
Razina korisnika 1
To ne samo da nije fer, nego je bezobrazno, koliko samo mogu biti pohlepni uzas
Razina korisnika 3
1234 moram priznati da me iznenadio komentar jer od kada je tarifa, vrijedi i ovo pravilo. Što te točno iznenađuje, vrijeđa, revoltira?
Razina korisnika 1
Dolazim sa pretplate HT-a gdje je ispocetka nakon potrosene tarife bila smanjena brzina do obnove tarife, a s novijim tarifama su davali 24 h smanjenu brzinu te gasili net dok se ne aktivira neka opcija. Meni se to cini puno korektnije nego da se automatski pocne naplacivati odmah po potrosenju tarife, vama ne?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ključna riječ "sa pretplate". Na prepaidu si, trošiš koliko imaš u tarifi i trošiš mimo računa koliko imaš novaca na prepaid računu. Ako ti je premala tarifa na bonove, postoji veća. Postoje i drugi operateri. Napiši kolike su ti mjesečne potrebe pa ti damo savjet. 😉
Razina korisnika 1
E pa vip to nema ni na pretplati, ugl prelose
Imam jos 200mb i stalno sam pod stresom i moram gledati u aplikaciju kad cu doc blizu nule da mi ne pojedu sve novce s kartice xD
A i da moj a1 aplikaciju izuzmu iz potrosnje ne bi im nista bilo, ovaj mjesec 114mb
Razina korisnika 7
Bedž +3
Kada ti ističe? A da kupiš neki snack po potrebi?
Razina korisnika 1
I taj snack su poskupili, nikad im dosta xD
Razina korisnika 7
Bedž +3
A koliko ti čega trebaš na prepaidu?
Razina korisnika 1
Ma nije bitno, ja cu se snaci, samo kazem da sam razocaran u a1 s nacinom poslovanja 😕
Razina korisnika 5
Bedž +2
Nije samo A1 takav svi imaju nekakva svoja pravila, pogledaj tko ti paše i to je to, za svakoga postoji ponuda koja mu odgovara.
Razina korisnika 1
A sad pazite ovo, kad potrosite sve mb kao ja npr , dodje vam poruka da su vam dali 100mb i naplatili 3 kn, i jos kazu da kao izdrzi do snacka, a snack kosta isto 3kn ali dobijes 200mb hahahaha (a da ne kazem da je snack nedavno imao 300mb za iste te 3 kn) pa ovi su prevare samo takve 😂
Bas me zanima sta ovi iz a1 imaju za reci koji su 'iznenadjeni' mojim komentarom

A meni se cini da cu ja ipak u tele2, imaju sad akciju 5+5gb za 79kn i to 24 mjeseca
Za razliku od a1 4+4gb za 75kn 12 mjeseci

Nadoplata kod tele2 od 100kn dobijes +25kn
Nadoplata kod a1 od 100kn dobijes +20kn

Bye bye a1, ne samo da su pohlepni za svaku kunu nego su i skuplji i imaju nepovoljnije tarife !

Odgovori