Riješeno

Loodilo tarifa

  • 11 March 2017
  • 12 odgovora
  • 7858 pregleda

Razina korisnika 2
  • Aktivni forumaš
  • 87 odgovora
Znači, imam tu tarifu, I ne znam kako provjeriti stanje, također zašto preko "Moj Vip" aplikaciji ne mogu provjeriti tu tarifu?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 11 March 2017, 13:50

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 7
Bedž +3
Korisnik može u bilo kojem trenutku provjeriti stanje minuta, SMS poruka i megabajta i to slanjem besplatne SMS poruke sadržaja „?" na broj 13232, pozivanjem *102*1#, putem Moj Vip portala i Moj Vip mobilne aplikacije. Provjera preostalih minuta, SMS poruka i megabajta je informativnog karaktera.

P.S. možda moj vip trenutno ne radi pa probaj kasnije...
Razina korisnika 2
Da, MokVip aplikacija ne radi, ne mogu naći nikakve podatke o Loodilo tarifi, što je tužno. Također imam još jedan problem, svaki out kad se I logiram u vip forum preko Facebooka, izbaci me I kaže da je došlo do pogreške. Nisam valjda jedini, dajte ljudi...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Lijepo je označeno rješenje, svaka čast... :(

Za porođajne probleme foruma postoji tema.
Razina korisnika 2
Gogs, ne znam tko je označio rješenje... Kako se zove ta tema s problemima?
Razina korisnika 7
Bedž +3
@ADEM - imas općenitu temu pa tu pišeš a šef kad stigne se očituje... ili ne očituje...

LINK
Razina korisnika 2
H a Gogs i i dalje nerazumijem za rješenje.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Rješenje je označeno bezveze i nema veze s odgovorom/rješenjem na postavljeno pitanje...
Razina korisnika 2
Da @sunasce, zato pitam što da radim, kako se to poništi, ako sam autor mogu išta?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Na starom forumu se u opcijama posta moglo poništiti rješenje. Pogledaj imaš li sada ista pod ove tri točkice gdje je i uredi. Ako nema nema veze, samo pripazi ubuduće...
Razina korisnika 2
Nisam ja valjda označio rješenje! Prije je uvijek netko označavao rješenje na forumu drugi.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Sad na ovom može samo autor... Vjerojatno si slučajno kliknuo... Nema veze
Razina korisnika 2
U redu, hvala.

Odgovori