Riješeno

Loodilo tarifa

  • 14 February 2017
  • 3 odgovora
  • 2050 pregleda

Jucer sam presla sa Zakon tarife na Loodilo tarifu pa me interesira par stvari,dakle u Moj Vip aplikaciji sam presla na Loodilo i naplatili su 60 kn sto je u redu jer tako i pise,medjutim ostalo mi je oko 300mb u zakon tarifi to se nije prebacilo,jos nesto kupila sam bon od 30 kn i nisam dobila besplatnih 300mb da li je to zbog toga sto sam presla u ovu tarifu?jer dosada uvijek kad bi kupila bon bilo gdje dodali su mi mb,da li se ukida ta opcija sa novom tarifom i da li moram otkazat nekako Zakon tarifu ili se to podrazumijeva sa ulaskom u Loodilo?hvala
icon

Najbolji odgovor od IngvarBlausson30 14 February 2017, 09:23

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 4
Onda ostaje ono što sam rekao, u roku od 24 sata će ti biti dodijeljeni dodatni MBi, a ako ne budu javi se Službi za korisnike.
Da simica je narucena preko weba al to zato jer je bila besplatna jer ja ne mogu kupovati nista preko weba jer nemam racun u banci niti posjedujem ikakvu karticu,dosada sam normalno kupovala bonove u kiosku ili ducanu i nije bilo nikakvih problema,ja cak cuvam racune od svake uplate bonom i uvijek sam dobila te mb,sada zaista ne razumijem u cemu je problem?hvala
Razina korisnika 4
Pozdrav, Agramerko!Dakle, kad se prelazi sa jedne na drugu tarifu ne prenose se MBi koje si imala na prvoj tarifi!A za ove dodatne MBe koje bi trebala dobiti te želim pitati: Da li si kupila bon preko Webshopa ili naručila SIMicu isto preko Webshopa?
Jer za ta dva slučaja vrijedi da dobiješ dodatne MBe no znaj da se to događa u roku od 24 sata od aktivacije bona i ako dotad ne dobiješ besplatne MBe javi se Službi za korisnike za provjeru!Ne moraš otkazati Zakon tarifu jer se to događa automatski prelaskom na drugu tarifu.

Odgovori