Riješeno

Krajni rok dopune bona

  • 29 September 2022
  • 3 odgovora
  • 1554 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor

Poštovani!

Državljanin sam druge države te sam početkom septembra, prilikom boravka na koru, kupio A1 SIM na bonove. Moje pitanje je: do kada mi je korisnički broj aktivan, tj. koji je krajnji rok do kada trebam da dopunim bon putem interneta?

Unaprijed sam Vam zahvalan.

icon

Najbolji odgovor od A1_Mislav 29 September 2022, 10:40

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 1
Bedž +3

Poštovani!

Državljanin sam druge države te sam početkom septembra, prilikom boravka na koru, kupio A1 SIM na bonove. Moje pitanje je: do kada mi je korisnički broj aktivan, tj. koji je krajnji rok do kada trebam da dopunim bon putem interneta?

Unaprijed sam Vam zahvalan.

Pozdrav @Murga :)! 

 

Aktivni period počinje od trenutka unosa bona na broj i traje ovisno o veličini bona koja je unesena (90 dana za bonove u iznosu od 15,00/30,00/60,00/90,00 kuna, 120 dana za bon u iznosu od 120,00 kuna te 180 dana za bon u iznosu od 240,00 kuna).

Tijekom aktivnog perioda imaš mogućnost korištenja dolaznih i odlaznih usluga (pozivi, SMS poruke i internet promet).


U neaktivni period ulaziš nakon što istekne aktivan period, a da pritom nije obnovljen račun bonom.

Neaktivni period je uvijek isti, bez obzira na bon kojeg si zadnjeg unio na svoj broj telefona, a u pitanju je period od 270 dana.

Tijekom neaktivnog perioda imaš mogućnost koristiti samo dolazne usluge (dolazni pozivi i SMS poruke), ali ne možeš upućivati pozive, SMS poruke niti pristupati internetu putem mobilne mreže.

Kako bi se iz neaktivnog perioda prebacio u aktivni, potrebno je obnoviti račun bilo kojim iznosom bona.

 

Napominjem kako nakon isteka neaktivnog perioda dolazi do trajnog gašenja broja telefona.

Hvala lijepo.

Razina korisnika 1
Bedž +3

Hvala lijepo.

Nema problema. :) Tu sam za tebe ako budeš imao dodatnih pitanja! :) 

Odgovori