Riješeno

Kako dobiti ispis poziva

  • 21 December 2018
  • 5 odgovora
  • 25754 pregleda

Naime, zvala sam operatera A1 sluzbe, isti me je za moj zahtjev upustio na ovu A1 aplikaciju,dakle ja trebam ispis poziva ZA SVOJ BROJ TELEFONA i iskreno se nadam da na to imam pravo te da je u 21 stoljecu to moguce dobiti mailom.. Zahvljujem
icon

Najbolji odgovor od A1_Darka 22 December 2018, 16:09

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 3
Bedž +3
Pozdrav Danijela0201,

specifikaciju poziva možeš zatražiti pozivom u Službu za korisnike na besplatan broj 0800 091 091 ili slanjem vlastoručno potpisanog zahtjeva putem maila ili pošte, ako se radi o pretplati.
Zanima me za koje je vremensko razdoblje unatrag moguće dobiti ispis poziva i slanja SMS?
Razina korisnika 3
Zanima me za koje je vremensko razdoblje unatrag moguće dobiti ispis poziva i slanja SMS?
Milena, specifikacija odlaznih usluga se može poslati za period ne stariji od godine dana.
Zanima me kako se može dobiti ispis poziva i sms za više mobitela jel se radi o firmi i četri pretplate.
Hvala
Razina korisnika 2
Bedž +2
Za poslovne usluge je potrebno mailom dostaviti pisani zahtjev ovjeren od strane odgovorne osobe unutar tvrtke, kao i pečatom tvrtke. Što se tiče samog sadržaja ispisa, dobit ćeš sirove podatke o tome kada su pozivi i poruke zabilježeni i o kojem se broju radilo, no nećeš vidjeti sadržaj poruka.

Odgovori