Riješeno

Kako dobiti ispis potrisnje?

  • 24 August 2019
  • 10 odgovora
  • 4157 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 5 odgovora
Tek sam poceo koristiti A1 i u prvih nekoliko mjeseci volio bi imati pregled koliko HRK, MB, minuta i SMSova sam potrošio.

Konkretno, primijetio sam stanje racuna (HRK) nije okrugla brojka, i volio bih vidjeti kad i zašto mi se skinulo (ne kazem da se nije trebalo skinuti, vec se samo zelim informirati)

Lijep pozdrav!
icon

Najbolji odgovor od A1_Matej 25 August 2019, 19:05

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 7
Bedž +3
Preko web-a na MojA1, moj A1 aplikacije za mob...
Hvala gogsy1975 na odgovoru.
Bili ste bili malo specificniji.
Najbolje sto sam nasao je bilo tab Potrosnja (https://moj.a1.hr/secure/residential/prepaid/voice/home), not tamo ne mogu dobiti informaciju kada mi se koliko skinulo novaca s racuna.

Hvala lijepa
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako sam dobro vidio po linku, radi se o prepaid (bonovima) ili griješim? Tarifa koja? Eto, našli ste web verziju moj A1 i ako ste se registrirali tamo piše koliko imate minuta (smsova) još u tarifi, koliko Mb, koliko Mb iz promocije ukoliko je imate. Istu aplikaciju možete skinuti sa google trgovine ukoliko imate smartphone.
Hvala Vam na odgovoru, no i dalje nisam dobio infomaciju koja me zanima. Radi se o bonovima, i tarifi za bonove.
Moje pitanje nije bilo kako pronaci koliko imam, već volio bih znati kad mi se s računa skinulo i koliko novaca.

Lijep pozdrav!
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nove tarife na bonove imaju određen broj minuta (sms-ova) i Mb interneta u sebi. Uspostave poziva nema tako da na pozive ne skida novac. Novac se može skinuti samo ako je mms (slikovna poruka) u pitanju, ako je poziv na neki od brojeva koji se naplaćuju, ako ste plaćali sms parking pa je osim okruglog broja kuna uzeta i naknada za sms parking uslugu. Što ste od toga koristili, Vi znate. Naravno, ovo gore sve stoji ako ste na novim tarifama na kojima se ne plaća uspostava jer niste napisali koju tarifu imate.

A što Vam je i koliko skinuto? Koja tarifa? Ako je nešto značajno, zovite SZK pa pitajte. Ja pišem kao obični forumaš, ne radim za A1 i nemam uvid.
Hvala vam stvarno na vašem vremenu.

Radi se o Chill tarifi ako se ne varam, i izgleda da sam zvao brojeve koji se naplacuju. No u to bih bio siguran kad bih imao ispis (koji sam pretpostavio da se moze negdje vidjeti bez kontaktiranja sluzbe za korisnike).

Nisam siguran o koliko se novca radi (mislim da je 3kn, ali ne mogu biti siguran).

Hvala vam na vremenu, jos jednom.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne, pozivi se ne mogu vidjeti ali imate u mobitelu zabilježene posljednje pozive i i onda znate ako je neki od 0800 ili sličnih brojeva. Zna se dogoditi, zovete taxi ili neki automat recimo autobusni kolodvor i brzo ode neka od naknada. Ja danas plaćao sms parking u ZG i ode naknada od 89 lipa za uslugu koja košta par kuna u nekoj zoni. Osim tih poziva na brojeve s naplatom, plaćanja parkinga ili mms-a koji je 2 i nešto kune ništa se ne bi smjelo skidati jer je sve sadržano u tarifi. 😉
Razina korisnika 6
Bedž +6
Dok se A1 još zvao Vipnet, bila je ta mogućnost provjere popisa poziva na stranicama MojA1, a moglo se zatražiti i da ti popis zadnjih 10 poziva pošalju putem sms-a ili mms-a, to se radilo preko govornog automata, ne znam da li to još postoji
Razina korisnika 2
Bedž +3
@Rokija Pozdrav, provjeru transakcija možeš napraviti putem Moj A1 portala (ne možeš putem mobilne aplikacije). Potrebno je otvoriti s lijeve strane A1 na bonove - Pregled transakcija. Ovdje možeš odabrati provjeru odlaznih poziva, poruka, roaminga, međunarodnih poziva i prikazat će ti se vrijeme kada je usluga naplaćena i sve potrebne informacije te zanimaju.

@nickno Provjera zadnjih 10 transakcija putem SMS poruke više nije dostupna, sad se sve radi putem Moj A1 portala. 🙂
@Rokija Pozdrav, provjeru transakcija možeš napraviti putem Moj A1 portala (ne možeš putem mobilne aplikacije). Potrebno je otvoriti s lijeve strane A1 na bonove - Pregled transakcija. Ovdje možeš odabrati provjeru odlaznih poziva, poruka, roaminga, međunarodnih poziva i prikazat će ti se vrijeme kada je usluga naplaćena i sve potrebne informacije te zanimaju.

@nickno Provjera zadnjih 10 transakcija putem SMS poruke više nije dostupna, sad se sve radi putem Moj A1 portala. :)



Hvala A1_Matej. Ovo bi bio najbolji odgovor da radi na svakom browseru, ali ne radi na Chromu.
Ako kome treba ista informacija, radi na Mozili Firefox.

Odgovori