Riješeno

Kako da prebacim običan sim u esim

  • 11 April 2023
  • 5 odgovora
  • 448 pregleda

Poštovani,

Trenutno nisam u Hrvatskoj a želeo bih prebaciti sim broj u esim. Kako to mogu učiniti.

Hvala

icon

Najbolji odgovor od A1_Jelena 21 March 2024, 09:23

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 1
Bedž +3

@da ha, promjenu fizičkog u Esim možeš zatražiti u usmenom kontaktu sa službom za korisnike. Besplatni kontakt broj za pozive naših mobilnih korisnika iz inozemstva je +38591 7125 091. 

Moze li se qr code koji se dobije uz esim paket koristiti vise puta? Npr. nakon factory reset na telefonu ili na drugom telefonu kad se odjavi na prvom. Ili se mora ici po novi qr code u ovim situacijama?

Razina korisnika 3
Bedž +3

@dsa Možeš iskoristiti isti kod ako se odjavljuješ s jednog mobitela i prijavljuješ na drugi. 

Prije 10 dana sam na vašem prodajnom mjestu Arena zg tražio zamjenu Sim u eSim karticu. Radnica mi je uradila zamjenu i dobio sam qr kod za esim aktivaciju, i uspješno sam uradio registraciju esim kartice na telefon i rekla mi je da će broj proraditi za par sati. Međutim ni nakon 10 dana esim kartica mi ne radi a Sim je uredno u funkciji. Šta mogu da uradim po ovom pitanju i samo napomena koristim iPhone 12. Hvala

@Vela jesi li napravio sve prema uputama? Sve se radi putem QR koda koji dobije u voucheru, spaja se na na wifi mrežu, zatim se profil povlači na uređaj i registrira se na mobilnu mrežu? Molim te pošalji nam privatnu poruku s podacima  OVDJE

Odgovori