Riješeno

Kada se dobije lozinka za tv go i za A1 aplikaciju?

  • 17 June 2021
  • 5 odgovora
  • 998 pregleda

  • Forum rekreativac
  • 23 odgovora

Danas mi je tehničar u 13 sati instalirao i aktivirao usluge interneta,telefona i televizije,pa me zanima kad ću moći koristiti tv go i moj A1 aplikaciju jer lozinke tj podatke još nisam dobio?

icon

Najbolji odgovor od Pero357 19 June 2021, 14:05

Pogledaj original

Odgovora 5

Zovi SZK i putanja direkt do tehničke. Oni će ti (ako već nisu) kreirati username i lozinku za Explore TV. Mnogi ne znaju, ne pitaju pa ako prođe, prođe. Ja zvao, dobio. Ne samo za explore nego i na starijoj usluzi za vip tv za van.


Ali još sve nije finalizirano kod njih,zvao tehničku kažu da mi nemogu dati lozinku kad još ne vide uključenje usluge.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Zovi SZK i putanja direkt do tehničke. Oni će ti (ako već nisu) kreirati username i lozinku za Explore TV. Mnogi ne znaju, ne pitaju pa ako prođe, prođe. Ja zvao, dobio. Ne samo za explore nego i na starijoj usluzi za vip tv za van.

Razina korisnika 4
Bedž +3

Može biti da nije sve do kraja finalizirano - inače, vjerojatno si dobio i neko “pismo dobrodošlice”, u njemu bi morali pisati podaci.

Ako ne prolazi s tim pričekaj još tipa ponedjeljak popodne, trebao bi ti stići i nekakav sms da je usluga aktivirana kada su gotovi sa svime. Probaj onda još jednom sa istim tim podacima, ako i dalje ne radi javit im se opet.

Nemam još podatke za A1,zvao ih nekoliko puta ali još im aktivacija nije provedena kroz sustav.

 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @pet22,

Korisnički podaci su isti kao i za Moj A1. Podatke možeš saznati pozivom Službi za korisnike na broj 0800 091 091.

 

Lijepi pozdrav.

Odgovori