Kada će A1 Hrvatska uvesti neke normalne prepaid tarife i opcije?

  • 12 December 2019
  • 0 odgovora
  • 404 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6

Nemam pojma zašto sam zavirila u shop u A1 aplikaciji, valjda sam se ponadala da je A1 nešto izmjenio u ponudi, ali niš od toga...Zato sam se dosjetila posjetiti A1 Austria i provjeriti kakve su njihove ponude za prepaid korisnike. 

U Austriji od 01.09.2019. više nije moguće biti neregistrirani prepaid korisnik, već umjesto prepaida prodavaju neke b.free unaprijed plaćene sim kartice, sa mjesečnom napalatom preko A1 računa, ali bez ugovorne obveze. Isto nude 4 modela,tj.nove "prepaid" tarife, baš kao i A1. 

Ali evo što A1 Austria nudi za najskuplju novu "prepaid" tarifu

 

Evo koje opcije nudi za te nove "prepaid" tarife

 

A evo koje opcije A1 Hrvatska nudi svojim prepaid korisnicima, od tarifa ću spomenuti samo Zen, jer je najskuplja, a za 105 kuna nudi samo 7 giga...i ove opcije koje samo budala može kupiti

 

Unaprijed se ispričavam onima koji ipak kupuju ove opcije, mada mi se čini da ipak nisam nikog uvrijedila, nema šanse da u Hrvatskoj postoji ijedna osoba koja je aktivirala bilo koju od ovih opcija.

Moje pitanje je u naslovu teme, pa onda, A1, kada ćete ponuditi nešto normalno i za prepaid korisnike?


Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.