Riješeno

Iskup elektronskog novca

  • 29 October 2021
  • 4 odgovora
  • 457 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6

Dakle, danas me A1 lopovski prevario u svojoj poslovnici i umjesto iskupa elektronskog novca morat ću u banku pothitno mijenjati karticu jer je šalterski lopov prepisao na papir broj kartice i onaj troznamenkasti broj s poleđine koji služi za identifikaciju na netu.

Dakle, dođem ja u A1 i zatražim iskup elektronskog novca s prepaid kartice. Tip kaže da je procedura ova : ja aktiviram neku PRETPLATNIČKU tarifu i onda zovem u utorak i otkažem pretplatu. Ja sam onda zahtjevala NAPISMENO da je procedura iskupa s prepaid računa takva, na što je on odgovorio da se on može derati 140 decibela jače od mene.

Onda sam mu našla odgovor od A1 ovdje na forumu, da se prepaid isplačuje ODMAH, bez odgađanja, uz predočenje osobne iskaznice. Na to on meni veli da nemam aktivnu niti jednu m-uslugu i neka platim sms-om uslugu neke autopraone (nemam auto, ali kao to je najjeftinije.) Skinulo mi 5,89 kn s računa, dobim i sms da mi je zabranjena m-usluga. I čekam ja sad dalje "proceduru". Tip prvo izvmalverzira to prepisivanje NA OBIČAN PAPIR broj mojeg tekućeg računa i vjerojatno onaj TAJNI troznamenkasti broj s poleđine koji potvrđuje MOJ identitet, a svakom lopovu koji ga zna omogućuje kupovinu online kao da ja kupujem. Onda ni pet ni šest nego sedam, izlista mi papire za iskup elektronskog novca na kojem NE PIŠE MOJ IBAN, već ja svojim potpisom potvrđujem DA MI JE A1 ISPLATIO NOVAC!!!! E tu sam poludila i pitala ih zar misle da sam ja budala? I još mi drsko u lice reče da će me netko kontaktirati nakon provjere idući tjedan, a ja ga pitam kako će me kontaktirati kad na papiru piše kontakt NEPIZNATO?!!?

Nisam htjela izaći iz poslovnice dok mi osobno šef RUKOM NA PAPIRU nije napisao da će mi novac biti isplaćen na račun. Bila sam toliko iznervirana, da sam tek na autobusnoj stanici provjerila stanje kartice s koje sam tražila iskup elektronskog novca. Naravno- NOVAC JE SKINUT S RAČUNA, na njoj je 20 kuna "dobrodošlice" jer sam registrirala karticu.

Što A1 ima reći na sve ovo? BTW,nađem u Uvjetima da se iskup s prepaida isplaćuje ODMAH. U gotovini. Sve ovo desilo se u Rijeci, Riva 4b

icon

Najbolji odgovor od nickno 3 November 2021, 20:19

Pogledaj original

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 4

Razina korisnika 1
Bedž +2

Pozdrav @nickno žao mi je zbog neugodnosti koje si doživjela na prodajnom mjestu. Zamolit ću te da nam se javiš privatnom porukom OVDJE kako bismo mogli sve provjeriti.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@A1_Mateja ,poslano. Samo da dodam da zahvaljujući što vi zapošljavate sve i svakog, (nije prvi put da sam baš na tom prodajnom mjestu imala neugodnosti), ja sam sada s blokiranom karticom i sljedećih 10 dana moram osobno u banku ako će mi zatrebati novac

Razina korisnika 6
Bedž +6

Hvala, A1 Leona, danas mi je A1 uplatio iskup elektroničkog novca na račun 😁😘

Razina korisnika 2
Bedž +3

@nickno drago mi je što se sve završilo na način koji se i trebalo izvršiti :blush: Ako nas dodatno zatrebaš, znaš gdje smo! :hugging: