Riješeno

Internet opcija za aplikacije-tjedna 20 GB opcija???

  • 4 May 2019
  • 18 odgovora
  • 2475 pregleda

Ako bih aktivirao tu opciju i po jednokratnoj naknadi platio 60 kn, jel se ta opcija odnosi samo na WhatsApp, messenger,viber... ili se moze koristiti za surfanje internetom, Instagramom, YouTubom?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 6 May 2019, 07:34

Pogledaj original

Odgovora 18

Razina korisnika 7
Bedž +3
Na internet promet, neovisno o aplikaciji koju koristiš.
Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav hrc12323, tjedna internet opcija 20 GB za govorne tarife nije uvjetovana za pojedine aplikacije već ju koristiš za internet općenito. Opcija je dostupna korisnicima bonova, detaljnije provjeri na: https://bit.ly/2Wp466X
4. Nakon što korisnik iskoristi podatkovni promet iz tarife i/ili tarife i opcije kreće daljnja naplata podatkovnog prometa sukladno cjeniku. ???

Na što se ovo odnosi????
Pozdrav A1_IvanaN što se tiče ove tarife vidio sam na linku ali sam primjetio da je to isteklo kada su postavili tj. prošao je taj datum mene trenutačno zanima ako ja npr. imam 60 kn na bonu i aktiviram tu tarifu, hoce li mi se odmah oduzeti 60 kn i to ce biti to tj. nece mi se kasnije nista oduzimati???
Hvl, unaprijed!
Razina korisnika 4
Bedž +4
4. Nakon što korisnik iskoristi podatkovni promet iz tarife i/ili tarife i opcije kreće daljnja naplata podatkovnog prometa sukladno cjeniku. ???

Na što se ovo odnosi????

Pa kad potrosis GB iz te tarife krece naplacivanje sukladno cjeniku, kao što i piše tj. ono skupo naplacivanje po 1MB te je preporuceno da samo pricekas novi tjedan za novu porciju😉

Pozdrav A1_IvanaN što se tiče ove tarife vidio sam na linku ali sam primjetio da je to isteklo kada su postavili tj. prošao je taj datum mene trenutačno zanima ako ja npr. imam 60 kn na bonu i aktiviram tu tarifu, hoce li mi se odmah oduzeti 60 kn i to ce biti to tj. nece mi se kasnije nista oduzimati???
Hvl, unaprijed!

Nakon sto aktiviras tarifu, da, oduzet ce se odmah 60kn i nakon 7 dana opet 60 itd. Tako svaki tjedan 60kn dok se ne otkaze. Po meni, opcija se definitivno ne isplati.
Kako mislite svaki tjedan dok se ne otkaže???
Razina korisnika 4
Bedž +4
Pa svak tjedan 60kn ide s računa dok ne otkažeš tarifu. Kad ju oktažeš, prebacuje te na početnu Start tarifu (onu skupu).
Razina korisnika 6
Bedž +6
To nije tarifa,to je opcija, znači uz tarifu koju imaš skida ti tjedno i 60 kuna za opciju. Znaci 70 kuna za npr. Za chill+60 kuna opcija
Razina korisnika 7
Bedž +3
Uvjeti korištenja A1 na bonove jednokratne opcije Tjedna 20GB opcija

Ako je za vjerovati, točka 9. kaže:

9. Jednom uključene opcije, neće se same automatski naplatiti korisniku u idućih 30 dana korištenja tarife
Razina korisnika 4
Bedž +4
uh onda ispada 60kn/mj. za 20GB neta + tarifa @nickno i @gogsy1975 su u pravu, respekt što čitaju😅 promaknulo mi je, oprostite zbog dezinformacije
Da ali ovo je isteklo na linku prije godinu dana. Nista treba ih zovnit pa pitat ,jer meni jos ovaj nije jasno znaci ako je ja aktiviram i nebitno potrosim ili mi ostane nakon tjedan dana i ja je ne zelim vise i otkažem je hoce li mi bit sve normalno ko prije bez ikakvih daljnjih naplacivanja???
Razina korisnika 4
Bedž +4
Kada otkazes, imat ces opciju/tarifu jos preostalo razdoblje za koje si platio.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Opcija je "jednokratna", znači aktiviraš i potrošiš ili ne potrošiš u roku a tarifa ostaje koju si izabrao. Ovo nije nova tarifa nego samo opcija kojom si nadopuniš internet promet u tih par dana.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ajd da i ja malo zakompliciram, jer ovo mi je mutnjikavo

9. Jednom uključene opcije, neće se same automatski naplatiti korisniku u idućih 30 dana korištenja tarife

A kaj se desi nakon 30 dana? Opcija se automatski naplati nakon 30 dana,tj.obnovom tarife?
Razina korisnika 7
Bedž +3
@nickno - ja sam se vodio onim "jednokratna" pa samim time ne zvuči kao reaktivirajuća. Ako pogledaš i "snackove" za bonaše kaže: "10. Opcije nije moguće deaktivirati jer će se kupljeni MB i/ili minute i SMS-ovi po isteku tarife ili promjene iste sami deaktivirati 11. Jednom uključene opcije, neće se same automatski naplatiti korisniku u idućih 30 dana korištenja tarife".

1Uvjeti korištenja A1 na bonove jednokratnih opcija

Obično u Uvjetima piše kako aktivirati i kako deaktivirati a toga nema kod jednokratnih opcija.
Čuo sam se sa A1 i rekli su da se kasnije ništa ne naplacuje tako da je ova opcija ekstra.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Je,je...ali kad vidiš Tele2 tarifu Raspali+bezbroj giga za 170 kuna mjesečno, znači cijeli mjesec imaš za ulupat 1 TERABAJT...osjetiš se kao IA-IA...🤨..I ova opcija više i nije tako super. 130 kuna za 1 tjedan od 20 giga
60 kn za 7 dana znaci nista::::!!!!!
20 gb
barem su tako rekli kad sam ja zva i nista se kasnije ne naplacuje

Odgovori