Riješeno

Internet je istekao

  • 21 January 2021
  • 36 odgovora
  • 606 pregleda

Pozz

 

Ugovor mi je istekao davnih dana. Samo internet imam još od B neta. (koalaksijalni kabel). Budući na više traženja nisam dobio nikakvu bolju ponudu od vas, (niti iz ponude za stare korisnike, kako slično nazivate(za zadržavanje korisnika)). Koji postupak je da prekinem daljnje korištenje usluge?  Što radim s routerom? (neki tehnicolor crna kutija) A s kabelom koji ide iz hodnika u stan? (budući da se radi o zgradi) 

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 21 January 2021, 23:49

Pogledaj original

Odgovora 36

Razina korisnika 4
Bedž +3

Dobra večer @Zeljko_091, pogledamo što se točno koristi pa možemo kreirati i ponudu, ali i uputiti te u postupak raskida pretplatničkog odnosa kao i povrat opreme. Javiš nam se privatnom porukom OVDJE uz šifru korisnika s računa ili OIB platežno odgovorne osobe i kontakt broj? 

Poslano na privat

Imate li kakav info, nisam dobio ništa u privat poruke? 

Koliko vam treba za povratni info. Hvala unaprijed 

Razina korisnika 4
Bedž +1

Moraš biti strpljiv. Zar ne vidiš da su zatrpani pritužbama?

Razina korisnika 7
Bedž +3

Ovo ti je idi mi - dođu mi forum, ne stignu. Odnosno, nema volje da netko za forum bude zadužen. Fino sjedi za komp i sroči mail sa svim podacima i pošalji na slużbu za korisnike. Mene su iznenadili, zvonio je mob za 5 minuta ali naravno da sam ih zamolio pisani trag na mail.

 

P.s. Piši sa nekog verificiranog maila.

Pa zar ovo nije Forum od A1? Ovdje gore prvi post su odmah odgovorili a kad treba nešto riješiti onda ništa. Ima ko odgovor za ovaj raskid daljnje suradnje što sam napisao u prvom postu. Jer ako me ne cijene ko korisnika zbilja nema smisla.  

Razina korisnika 7
Bedž +3

Odgovorili su jer su slučajno bili tu, forum nije službeno sredstvo komunikacije niti mjesto za žalbe i prigovore. Nažalost nije tako zamišljen od samih početaka nego kad netko od moderatora nađe vremena (ili kad mu je smjena) pa se ponudi. A onda čekaś iduću smjenu, radno vrijeme kad stigne. Ali slobodno se piše, pljuje, vrijeđa.. to si primjetio da je cenzura na minimumu.

Jeste vidjeli da bonbon ima flat internet

na bonove?  Sutra riješim u poslovnici i ode konkurenciji. Neide ovako više. Fakat mi ža ali nenude/ne trude se ništa oko korisnika. 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Jeste vidjeli da bonbon ima flat internet

na bonove?  Sutra riješim u poslovnici i ode konkurenciji. Neide ovako više. Fakat mi ža ali nenude/ne trude se ništa oko korisnika. 

Nema flat internet

Ima yolo 24 mjeseca flat

Razina korisnika 4
Bedž +1

Zar nije 1TB? Tj. 200GB +20 +20… do 1TB?

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ima yolo 24 mjeseca flat

Nije flat  a što se dogodi kad potrošiš 1TB polovicom mjeseca

Ah da, 1t ćeš potrosit. Pa kupi 2x pretplate

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ima A1 flat internet na bonove. Fleterica za 249 kuna 1TB po punoj brzini, odnosno ovisi o opterećenosti mreže i ostalim sitnicama

Pa bonbon je 120kn, bokte kakvih 249!?

Razina korisnika 6
Bedž +6

Koliko vidim taj yolo kojeg spominješ je pretplata i nije nikakav flat već 20 giga, a fleterica je 1TB za 249 kuna. Kaj je isplativije, pa mislim da se vidi 🤣.

O, imaš i onu teletovu uzmi i raspali pretplatu za 169 kuna flat, ali moraš slati sms nakon svakih 5 giga

Akcija yolo na 24 mj je flat

Evo

Ev

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ali svejedno nije na bonove, već je pretplata.

Na bivšem tele2 imaš sve flat za 169 kuna...već 5,6,7 godina

Ali svejedno nije na bonove, već je pretplata.

Na bivšem tele2 imaš sve flat za 169 kuna...već 5,6,7 godina


Imaš, ali nakon potrošenih 5Gigi moraš poslati SMS NASTAVI,  pa onda nakon svake potrošene 2gige šalješ poruku NASTAVI (zato sam i otišao iz tele2). Neznam zašto svi nešto izmišljaju, zašto nedaju neograničeni net preko moba u punoj brzini. Mislim da jedino T-COM ima  Unlimited za 229 Kuna i 5G,  živcira me što ovi iz A1 to ne naprave.

Razina korisnika 7
Bedž +4

 

Imaš, ali nakon potrošenih 5Gigi moraš poslati SMS NASTAVI,  pa onda nakon svake potrošene 2gige šalješ poruku NASTAVI (zato sam i otišao iz tele2). Neznam zašto svi nešto izmišljaju, zašto nedaju neograničeni net preko moba.

Jednostavno zato ne daju jer korisnici bi koristili tarifu za mob u routeru kao primarni internet pa zato si i otišao iz tele2 jer ti se nije dalo svako malo slati sms preko routera. 5GB dnevno x 30 dana  150gb mjesečno pa kome to nije dosta na mobu?????

Razina korisnika 2
Bedž +1

@Zeljko_091 molim te primi isprike zbog čekanja na odgovor u inboxu. Odgovor te čeka :)

 

Imaš, ali nakon potrošenih 5Gigi moraš poslati SMS NASTAVI,  pa onda nakon svake potrošene 2gige šalješ poruku NASTAVI (zato sam i otišao iz tele2). Neznam zašto svi nešto izmišljaju, zašto nedaju neograničeni net preko moba.

Jednostavno zato ne daju jer korisnici bi koristili tarifu za mob u routeru kao primarni internet pa zato si i otišao iz tele2 jer ti se nije dalo svako malo slati sms preko routera. 5GB dnevno x 30 dana  150gb mjesečno pa kome to nije dosta na mobu?????


Meni nije dosta jer jedino mogu (da neobjašnjavam) imati internet preko moba a zašto nebi dali neograničeno i neka je i skuplje. Ti vjerojatno imaš i kućni i internet na mobu pa misliš da imaju svi.

I zamisli kada krene 5G a A1 prodaje mobitele na pretplatu sa Savršenom i onda nakon potrošenih 100GB smanje na 2mb/s. Neka stave cijenu od 230 kuna mjesečno za neograničeni internet preko moba pa kome treba neka uzme. Tebi netreba-meni treba.

I ako može fleterica na bonove do 1TB , zašto nema na pretplatu neograničeno do 1TB.

Odgovori