Riješeno

Internet je istekao

  • 21 January 2021
  • 36 odgovora
  • 607 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 36

Ima yolo 24 mjeseca flat

Razina korisnika 7
Bedž +4

Jeste vidjeli da bonbon ima flat internet

na bonove?  Sutra riješim u poslovnici i ode konkurenciji. Neide ovako više. Fakat mi ža ali nenude/ne trude se ništa oko korisnika. 

Nema flat internet

Jeste vidjeli da bonbon ima flat internet

na bonove?  Sutra riješim u poslovnici i ode konkurenciji. Neide ovako više. Fakat mi ža ali nenude/ne trude se ništa oko korisnika. 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Odgovorili su jer su slučajno bili tu, forum nije službeno sredstvo komunikacije niti mjesto za žalbe i prigovore. Nažalost nije tako zamišljen od samih početaka nego kad netko od moderatora nađe vremena (ili kad mu je smjena) pa se ponudi. A onda čekaś iduću smjenu, radno vrijeme kad stigne. Ali slobodno se piše, pljuje, vrijeđa.. to si primjetio da je cenzura na minimumu.

Pa zar ovo nije Forum od A1? Ovdje gore prvi post su odmah odgovorili a kad treba nešto riješiti onda ništa. Ima ko odgovor za ovaj raskid daljnje suradnje što sam napisao u prvom postu. Jer ako me ne cijene ko korisnika zbilja nema smisla.  

Razina korisnika 7
Bedž +3

Ovo ti je idi mi - dođu mi forum, ne stignu. Odnosno, nema volje da netko za forum bude zadužen. Fino sjedi za komp i sroči mail sa svim podacima i pošalji na slużbu za korisnike. Mene su iznenadili, zvonio je mob za 5 minuta ali naravno da sam ih zamolio pisani trag na mail.

 

P.s. Piši sa nekog verificiranog maila.

Razina korisnika 4
Bedž +1

Moraš biti strpljiv. Zar ne vidiš da su zatrpani pritužbama?

Koliko vam treba za povratni info. Hvala unaprijed 

Imate li kakav info, nisam dobio ništa u privat poruke? 

Poslano na privat

Razina korisnika 4
Bedž +3

Dobra večer @Zeljko_091, pogledamo što se točno koristi pa možemo kreirati i ponudu, ali i uputiti te u postupak raskida pretplatničkog odnosa kao i povrat opreme. Javiš nam se privatnom porukom OVDJE uz šifru korisnika s računa ili OIB platežno odgovorne osobe i kontakt broj? 

Odgovori