internet

  • 4 October 2019
  • 15 odgovora
  • 4964 pregleda

Sro je s fiksnim i mobilnim internetom. NE RADI.

Odgovora 15

Ne radi ni meni.
Kad sam zvala sluzbu za korisnike dobila sam automatsku sekretaricu: "pristup biranom broju trenutno nije moguc"
Isto ovdje, nista ne radi
Neradi ni meni nit ih se može dobit. Opet su nešto zajebali...
Jake snage A1... kad prodaju usluge drze se kao da je to kvantna fizika.... a ni odgovor neznaju natipkati....a i usluga je sranje....mislim da cu mjenjat operatera....ovo je vec previse....
Zovem službu na broj 0800 091091, izbaci me odmah kao da broj niti ne postoji. Live chat nedostupan.
Krsko ugasilo struju.....udario grom iz vedra neba....ili su ONI srusili sustav 🙂
Netko je digao osigurac pa je proradilo....
Ali koliko dugo pitanje je sad
Razina korisnika 2
Sada je dosao net ali sluzba za korisnike se ne moze dobit..izbacuje..sta je bilo..nitko ne pise..sta zar je u drzavi a1 pukao svima ili samo zg


Preneseno sa INDEX.hr
KAKO nam javljaju brojni čitatelji koji su na A1 mreži, danas u popodnevnim satima ostali su bez interneta.
Mnogi javljaju kako ne mogu stupiti u kontakt sa službom za korisnike, a jedna osoba nam je javila kako su uspjeli razgovarati s A1 službom za korisnike te da su im rekli da je pao sustav.

Problemi diljem zemlje
Prema objavama na društvenim mrežama bez interneta je dio građana iz Zagreba, Splita, ali i ostalih dijelova zemlje.
Valjda radovi na 5G mreži 😄
Razina korisnika 2
Bedž +2
Ranije danas tijekom dana smo imali određenih poteškoća s pristupom internetu na određenom broju korisnika. Tijekom poteškoće je zbog velikog volumena poziva prema službi za korisnike dostupnost iste također bila smanjena, no dobre vijesti su da su sve poteškoće u međuvremenu riješene intervencijom naših tehničkih specijalista. Više informacija o samim uzrocima ćemo imati nakon detaljne analize cjelokupne poteškoće.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Da nije ove teme, ja ne bih ni znala da je pao cijeli sustav, tek sad sam malo provirila na internet 😀
Razina korisnika 6
Bedž +6
🙄 večernji i 24sata prenose da ste bili pod DDoS napadom 🙄😱😥 tko to ima neš protiv naše omiljene i najbolje mreže 🤬
Razina korisnika 6
Bedž +6
Mobilni internet je opet u banani, promjena APN-a pomogne, da sam ostavila internet, ne bih niš mogla otvoriti, to ne da nije 4G, nije ni G mreža. Sa apn-om gprs0.vipnet.hr internet radi. Što vi izvodite,A1?
Nakon što mi je OVDJE, na forumu, ponuđena pomoć u vezi nekakve IP adrese, ja skoro svaki dan imam problema sa spajanjem na internet, brzinom, a glavni problem zbog kojeg ste mi kakti rihtali adresu nije uopće otklonjen- DRAINANJE BATERIJE NA 4G A1 PREPAID MREŽI!
Razina korisnika 4
Bedž +3
@nickno Pošalješ nam privatnu poruku OVDJE s brojem mobitela i modelom mobilnog uređaja? Provjerit ćemo koje su promjene bile po tvojem broju, pronaći će se uzrok.

Odgovori