Riješeno

greska

  • 11 April 2021
  • 8 odgovora
  • 648 pregleda

Kada probam login u a1 apk pise doslo je do greske i ne zeli mi se ucitat iako je sve tocno 

icon

Najbolji odgovor od A1_Sunchica 15 April 2021, 22:29

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 3
Bedž +3

@MarkoVeljkovic1993 čujemo se sutra telefonski pa riješimo što treba :)

@A1_IvanaM poslao sam licne podatke po vasem zahtevu u toj poruci.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@MarkoVeljkovic1993 možeš li nam poslati svoje podatke OVDJE kako bismo sve provjerili? 

@A1_IvanaM logiranje preko wi fi veze nije mogcnost za mene ner se nalazim u Srbiji i zelim da pratim koliko mi je gb ostalo posle gostiju koji su mi bili u apartmanu.

 

ako mozete bilo kako pomoci inako vam treba neka informacija , tu sam

 

hvala unapred

@A1_IvanaM da ja imam ovaj problem vec mesec dana preko mobilne aplikacije na iphone xs max , reinstalirao sam i nije pomoglo . Kad hocu da se logiran preko korisnickog naloga i sifre dobijem ovu gresku.

 

 

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Xingyu6 Moj A1 app i portal nam rade uredno. Nismo imali globalnih poteškoća s uslugom pa ćemo napraviti individualnu provjeru. Trebaš još uvijek našu pomoći ili si uspio u međuvremenu pronaći rješenje? @MarkoVeljkovic1993 isto pitanje i za tebe s obzirom na sličnu situaciju?

Razina korisnika 4
Bedž +3

@Xingyu6, a što ti piše kod greške? Javi li se da ti je netočno korisničko ime ili lozinka? jesi li pokušao otvoriti na web pregledniku moj a1 stranicu pa se pokušao tamo prijaviti s istim podacima? Ako to ne prolazi pokušaj nazvati službu za korisnike da ti provjere podatke.

Takodje i meni , ja pokusavam da pratim stanje iz innostranstva i ne mogu pristupiti preko iphone apikacije , samo preko desktop racunara.

Odgovori