Riješeno

Gdje je nestala weekend opcija u zen tarifi?

  • 13 April 2020
  • 4 odgovora
  • 3122 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6

Sad za prošli vikend imali ste akciju weekend opcija za 10 kuna. Nije mi trebala, pa je nisam ni koristila. Ali ste napisali i da me danas čeka 5 giga u Moj A1 aplikaciji, pa sam to željela aktivirati. Kad ono- ni 5 giga nigdje,a nestala je i weekend opcija za aktivirati uopće u zen tarifi. Gdje je nestala opcija weekend, neograničeno surfanje za 15 kuna?

icon

Najbolji odgovor od A1_Sunchica 13 April 2020, 13:14

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3

Svima je tako, i meni u Za cool. Znaš da ide prvo bombastična najava pa se onda čeka pola dana da se opcija uopće pojavi. 😂

Razina korisnika 6
Bedž +6

Nisam do sada primijetila da opcije samo tako nestanu, doduše nisam ni provjeravala prije 😋, a sada mi baš treba tih 5 gigica, a nema ni njih ni opcije, znači A1 još spava 😂

Razina korisnika 7
Bedž +3

Koliko ja znam weekend opciju je moguće aktivirati od srijede do nedjelje, danas je ponedjeljak. Možda je to razlog zašto je nema. :joy:

A Uskrsni ponedjeljak i 5 Gb opcija… dugi je dan, biti će. Malo apstiniraj od neta, ne treba tema ako u 6 ujutro nije dostupna. :joy:

Razina korisnika 3
Bedž +3

Ekipo, kako je @gogsy1975 napisao, Weekend opcija je dostupna za uključenje od srijede do nedjelje.  Ona je ujedno bila preduvjet za preuzimanje  poklon 5GB. Drugim riječima, ako niste uključili Weekend, neće se pojaviti poklon 5 GB :(

Odgovori