Riješeno

Galaxy s6+

  • 17 March 2017
  • 4 odgovora
  • 469 pregleda

Razina korisnika 1
Vidjela sam slicno pitanje, ali ne shvacam bas previse odgovore.
Zanima me galaxy s6 edge+ i xxl+ tarifa preko webshopa. Nigdje ne pise da se mora placati Donets ili American karticom. Zanima me da li je tamo zbog tarife. I opcenito mi nisu previse jasne te tarife+. I zasto nije naglaseno nigdje da se placa preko kartice. Donila sam dojam da se mobitel jednokratno placa pri pouzecu tako bar svi drugi operateri naplacuju. A mjesecna naplata za uredaj u ratama dolazi na racunu.
Hvala unaprijed ?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 17 March 2017, 05:08

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
Link

Kreditna kartica je potrebna zbog trajnog naloga. Pogledaj točku 32 u Uvjetima korištenja.
Razina korisnika 1
Link

Kreditna kartica je potrebna zbog trajnog naloga. Pogledaj točku 32 u Uvjetima korištenja.

Prestrogo. Nemam kreditnu jer ne vjerujem bankama ? a i opcenito nikad necu placat nista preko naloga. Pretpostavljam da ne znate da li ima s6+ u s,m, l i xl tarifama? Hvala na odgovoru
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako ti ne vjeruješ bankama, kako onda da Vip vjeruje tebi da ćeš mjesečno plaćati toliki iznos... :)

Postoji u svim tarifama samo se cijena povećava ovisno o tarifi. Manja tarifa, veća cijena uređaja. Sve piše na linku.

Pozz

LINK
Razina korisnika 1
Ako ti ne vjeruješ bankama, kako onda da Vip vjeruje tebi da ćeš mjesečno plaćati toliki iznos... :)

Postoji u svim tarifama samo se cijena povećava ovisno o tarifi. Manja tarifa, veća cijena uređaja. Sve piše na linku.

Pozz

LINK

Vip zivi iliti opstaje od pretplatnika, a ja od banke ne zivim. Jednostavna matematika. ?? Moraju se malcice prilagodit i takvima kao sto sam ja, a puno ljudi zbog naloga odustaje od Vipa
Nema veze i za S+, M+ i L+ tarife ide nalog koliko vidim u Opcim uvjetima, tako da cu vjerojatno odustat od Vipa. Hvala na trudu Gogsy ?

Odgovori