Riješeno

Fleterica i poklonjene gige

  • 12 August 2021
  • 5 odgovora
  • 244 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6

Etoga, otišla moja zakon zakon tarifa u povijest (a baš je bila zakooon 😋) i od danas bum bezbrižno surfala na Fleterici.

Moram priznati da je cool spoznaja da i Fleterica može dobiti gige od drugog A1 bonaša, pa sam tak i ja dobila 1,71 gige od moje zakon tarife, koje nisam imala strpljenja trošiti pa su ostale neiskorištene(to su bile poklonjene gige) 😄. Ili je to ipak neki bug? Kaj prvo trošim- poklonjene gige ili flat iz tarife? 😛🤣😂

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanL 15 August 2021, 11:56

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 3
Bedž +3

@nickno drago mi je čuti da ti se sviđa naša Fleterica :wink:  U pravilu se prvo uvijek troši promet koji kraće traje kako bi mogla potrošiti maksimalno od onoga što si odabrala i aktivirala. Npr. ako imaš neku tarifu aktiviraš Tjednu opciju, prvo se troši promet iz Tjedne opcije pa tek onda iz tarife. 

Razina korisnika 6
Bedž +6

@A1_Leona , da, sviđa mi se kaj više ne moram pratiti koliko trošim gigica 😁, ali ipak mislim da je u pitanju neki sitni bug, jer kaj će jednoj fleterici poklonjene gige kad teško da bum i ove iz tarife potrošila pa da i pol dana gledam gluposti na yubito 😛. I zaista, mob je zabilježil da sam od aktivacije fleterice potrošila 3 gige, a u aplikaciji Moj A1 i dalje piše da imam 1,71 GB, drugim riječima-trošim tarifu, a ne poklonjene gige. I fleterica nema uopće mogućnost aktivacije bilo koje dnevne ili tjedne opcije, kaj je i logično-budući da je flat. Jedino mogu aktivirati Deezer, a to mi ne treba kad imam (zahvaljujući Samsungu) 4 besplatna mjeseca YouTubea i Youtube Music 😄

 

Razina korisnika 1
Bedž +3

@nickno, napravio sam provjeru i pronašao razlog radi kojeg se još uvijek prikazuju MB koji su zaprimljeni kao poklon. Fleterica ne može zaprimiti niti poslati MB od drugih korisnika, no ti si MB dobio prethodno, dok si još bio na Zakon tarifi. Zaprimljeni MB kroz poklon traju 30 dana te se zato još prikazuju na aplikaciji. Kada istekne 30 dana od trenutka zaprimanja tih MB na poklon, oni će se maknuti s prikaza potrošnje na Moj A1. Ivan

Razina korisnika 6
Bedž +6

@A1_IvanL , hvala na objašnjenju 😁.

Imam samo jednu primjedbu. I na profilu mi piše da sam žensko, a u međuvremenu nisam napravila ni stvarnu ni prividnu promjenu spola, niti sam postala ono 😛

Razina korisnika 1
Bedž +3

@nickno , molim te primi moju ispriku radi brzopletosti, nije mi bila namjera krivo te osloviti.  :flushed: :cold_sweat: Ivan

Odgovori