Fleterica

  • 7 June 2022
  • 4 odgovora
  • 356 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6

Želim pohvaliti A1 kaj mi je izašal u susret i nakon chata na A1 webu dao mi popust na Fletericu od 50 kn 😍😘


Odgovora 4

Razina korisnika 1
Bedž +1

Fleterica je već preskupa po mom mišljenju… 200 kn/mj. bi trebala biti regularna cijena, bez obzira na to što su to bonovi.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ja mislim da je cijena povoljna...kad se pretvori u eure. Moulim lijepo, nađi mi tarifu bilo kojeg europskog telekoma koji za 33€ nudi 1TB po punoj brzini.

Pozdrav, na koji nacin ste dobili za flatericu 50kn popusta,jer ja tu tarifu koristim vise od godinu dana i stalno ju placam 249kn

Razina korisnika 6
Bedž +6

@daki92 , i ja je koristim godinu dana, prije dva-tri tjedna pokrenula sam chat na njihovom webu, iskreno, nisam niš očekivala. Zvali su me nakon dan-dva, međutim nisam se mogla javiti i već sam se pomirila s time da nebu niš od toga. Kad ono, tri dana prije produljenja tarife stigne sms da će mi se tog i tog dana produžiti fleterica ako na računu budem imala 199 kn. 😁. E sad, ne znam da li je to samo jednokratni ustupak, ili su mi "sredili" barem tromjesečni popust. Javim kod slijedeće naplate.

Taj popust inače sistemski šalju random korisnicima. Ja probala ovako, pa dobila popust, ako ništa drugo, onda barem jedan mjesec 😁

Odgovori