Riješeno

Fiksna linija

  • 7 December 2018
  • 9 odgovora
  • 378 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 4 odgovora
Imam homebox i više mi nije dovoljno ovih sto giga. Pa me zanima uvođenje fiksne linije. Da li se to može i kolika je cijena
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 7 December 2018, 10:21

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 7
Bedž +3
Provjeriš dostupnost na linku

Provjera dostupnosti

i izabereš što trebaš

A1 slagalica paketa
Hvala na odgovoru ali na dostupnosti nudi samo homebox
Razina korisnika 7
Bedž +3
Onda si nažalost osuđen na HB. Opcija dodatnih 100 Gb za 30 kn/mj ili noćna opcija nije dovoljna?
Možda bi bila ali u toj cijeni onda mogu otići u t-com i dobiti fiksnu liniju. Mislim nema mi logike da A1 ne uvodi fiksne linije
Razina korisnika 7
Bedž +3
Da, to su čari "parice" kad nemaš aktivnu liniju. Sve ovisi o lokaciji, pitanje je koliko bi imao brz pristup preko te parice a na A1, jel isplativo u odnosu na HB i brzinu koju sada imaš. A pokućni tele2?
Tele 2 nema nikakvi signal. A imam dvoje tinejdžera ne možeš im zabraniti da igraju igrice plus ostali. Ali i homebox gubi brzinu na mahove i prekida vezu tako da nije i on neko riješenje
Razina korisnika 6
Bedž +4
Promjenu tehnologije pristupa odnosno prijelaz s homebox-a na tel. paricu je moguće zatražiti u A1 centru. U tom slučaju djelatnik šalje zamolbu nadležnom odjelu koji isto može odobriti ili odbiti. Uglavnom odobre ukoliko zatražiš prijelaz na trio paket.
Samo koliko to traje otprilike
Razina korisnika 6
Bedž +4
Odgovor na zamolbu se čeka 3-4 dana otprilike i onda ako odobre sklapa se novi ugovor pa dok se to ne realizira može proć i mjesec dana.

Odgovori