Riješeno

eSim Galaxy Watch 3

  • 13 February 2021
  • 54 odgovora
  • 2954 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 54

@gogsy1975 hvala na odgovoru. Jasno mi je to ali sam mislio da mozda A1 ogranicuje aktivaciju e sim za neke modele iz nekog razloga. Kad smo se vec dotakli LTE opcije htio bih postaviti jos koje pitanje. Mene zanima upravo razgovor i sms putem watch 3 sata bez blizine mobitela pa se pitanje odnosi na to da li se LTE usluga placa posebno ili je ista ukljucena u cijenu preplatnicke tarife koja ju podrzava? Zatim moze li se esim koristiti kao multisim kartica odnosno moze li se sluziti istim brojem istovremeno na satu i mobitelu?

Puno hvala unaprijed @A1_IvanL , @gogsy1975 

Razina korisnika 7
Bedž +3

@leo3003 - esim ide na verziju satova koji imaju LTE. Ako imaš BT verziju, ništa od toga. Ali i BT verzija uz mob kraj sebe povezan, možeš pričat preko sata. ;)

Poštovani,

nastavno na ovu temu, da li se može uopće aktivirati esim za galaxy watch 3? Na linku s Vase stranice koji ste naveli u gornjem komentaru pise sljedece: "Osim na mobitelima, esim možeš koristiti i na sljedećim satovima: Huawei Watch2 i Samsung Galaxy Active2".

Razina korisnika 1
Bedž +3

@tnad10, Esim je trenutno dostupan samo korisnicima pretplate, znači veže se za pretplatnički broj. Način aktivacije Esima na uređaju, podržane uređaje i niz ostalih korisnih informacija o ovoj usluzi možeš pregledati na našoj stranici putem linka https://www.a1.hr/privatni/mobiteli/esim.

Odgovori