Riješeno

eSim Galaxy Watch 3

• 13 February 2021
  • 53 odgovora
  • 1016 pregleda

Prikaži prvu objavu

Odgovora 53

Pozz. Nažalost nij jednostavno kako se čini jer A1 Hrvatska nema uslugu Multi sim uslugu za privatne korisnike. Sto znaci jedan broj dvije sim krtice to jest kombinacija jedna fizička i jedna esim Ni ti ima esim tarife za pametne satove koliko sam ja znam. Da bi koristila e sim na satu telefon ti također mora podržavati esim.Jer u protivnom taj broj(esim broj) moći ćeš koristiti samo na satu.

@tnad10  hvala ti na javljanju i za info. A kakvi su te mrezni razlozi zezali i kako si uspio rijesiti na kraju? Uzeo bih ga i ja preko amazona najvjerojatnije samo da znam da necu imati problema s aktivacijom esima..

Neces imat,moj problem je bio sto sam bio u romingu.

@tnad10 pokusavam dokuciti esim i lte pa pomagaj pliz jer bi htjela uskoro uzeti samsung 4 lte.

Na mobitelu imam klasicni sim, znaci treba mi esim koji se veze na sat i to je to? Bilo bi super kad bi bilo tako jednostavno al nekako sumnjam da je tako :))

Pozz. Nažalost nij jednostavno kako se čini jer A1 Hrvatska nema uslugu Multi sim uslugu za privatne korisnike. Sto znaci jedan broj dvije sim krtice to jest kombinacija jedna fizička i jedna esim Ni ti ima esim tarife za pametne satove koliko sam ja znam. Da bi koristila e sim na satu telefon ti također mora podržavati esim.Jer u protivnom taj broj(esim broj) moći ćeš koristiti samo na satu.

Zaboravi

Odgovori