Riješeno

E-SIM

  • 26 January 2018
  • 108 odgovora
  • 7744 pregleda


Prikaži prvu objavu

Odgovora 108

Ne.
Razina korisnika 1
Ako mislis na eSIM onda HT
Ne, mislio sam nesto kao broj telefona preko SIP. da li imate operatera kod kog mozete odabrati broj?
Razina korisnika 1
Ne vise
Ajme 😳

Dakle nakon godinu dana usluga e-sim nije još dostupna na A1 ? Imate predviđanje neko ?

Ja mislim uzeti esim u multisim usluzi za 25kn mjesečno, što je fantastično za smart phone. Sve pohvale A1, sada je broj 1, t-com se može sakriti.

@dz81 eSIM je dostupan svim privatnim i poslovnim korisnicima A1 govornih pretplatničkih tarifa koji koriste jedan od uređaja koji podržava eSIM. :)

 

 

hvala lijepa na odgovoru.

ali se nadam da će uskoro i prepaid korisnici moći uživati u eSIM-u.

jer recimo ja imam sluzbeni i nemam potrebe za skupljom postpaid tarifom od sada koju koristim na prepaid.

ali, nema veze.

bitno je da je usluga tu a kad tad će je uvrstit i na prepaid.

I ja razmišljam da promijenim operatera i privatno i za cijelu firmu - sad je već smiješno koliko kasnite s ovom uslugom. Ima li kakvih informacija ili da lagano pakiramo kofere...?

Uveden je esim na bonove ali kako ga dobiti putem weba ili podrske jer poslovnice recimo nemam nigdje blizu 

u podrsci su mi rekli da moram preko webshopa a tamo ga ne mogu nac 

jel moze netko dati link za narucit ili nekako pomoci

@Menalo24 , može link gdje si vidio da A1 nudi e-sim na bonove? 

E-sim se nudi kroz pretplatu, mi bonaši bumo se načekali još par godina 🤭

Ima na cesto postavljenim  pitanjima za Esim 

na dnu zadnje pitanje tko sve moze koristiti pise da od 14.1.2022 mogu i korisnici na bonove

@Menalo24 , može link gdje si vidio da A1 nudi e-sim na bonove? 

E-sim se nudi kroz pretplatu, mi bonaši bumo se načekali još par godina 🤭

A negdje sam jos vidio da su napisali od 14.1.2022 da je dostupan svima prakticki

Razina korisnika 6
Bedž +6

A1, očekujemo odgovor, jer nema nigdje linka za e- sim na bonove 🤔

evo tu su isto napisai da je od 14.1 dostupan na bonove

 

Ja sam dobio e-sim preko korisničke podrške , valja se raspitati i za bonove

Razina korisnika 6
Bedž +6

Jesi zvao 0800 091 091? 

A u korisnickoj sluzbi, koju sam jedva dobio iskreno, gospodja pri telefonu mi je rekla da cu morati preko webshopa 

a u webshopu nigdje ne mogu naći način da narucim taj vaucher

Poštovani
Možete li postaviti okvirno datum kada ćete uvesti uslugu E-SIM u A1mreži?
Naime T-mobile ima istu već od početka godine i besplatno je nudi svojim korisnicima!
Istovremeno imate u svojoj ponudi telefone koji podržavaju spomenutu uslugu a istu ne nudite?
I svakodnevno se reklamirate kao leader-i u mobilnim tehnologijama?????
Kako je moguće da kao leader-i zaostajete za T-mobile već 8 mjeseci?
Ovo zadnje je mala provokacija naravno, ali šalu na stranu. Vežete me ugovorom a istovremeno nemate uslugu koju tražim?
Zar ne bi bilo pošteno da korisnicima kojima ne možete ponuditi spomenutu uslugu omogućite prelazak kod drugog operatera bez prisile nastavka ugovora?

lipi pozz
Razina korisnika 1
Bedž +3

Pozdrav svima:)

Vidim da je pitanje eSIM-a aktualno na nekoliko tema pa da vam opet potvrdim :) Korisnici bonova mogu zatražiti eSIM. 

@Menalo24 zvao si odjel prodaje ili baš službu za korisnike? Žao mi je ako su te uputili na web, ali tamo se može zatražiti eSIM uz narudžbu mobilnog uređaja.

Kao što sam ti i na drugoj temi odgovorila, slobodno zatraži uslugu putem Službe za korisnike na 0800 091 091, na e-mail sluzba.za.korisnike@a1.hr ili na A1 prodajnom mjestu.

Razina korisnika 3
profa385 očito ima 😃 vzinic hvala ti na prijedlogu. Prati nas i dalje 🙂
Ne zanima trenutno nikoga u RH e-sim.
Po meni ovo nije riješena tema.
Razina korisnika 3
Bedž +3
Bok profa385,

tema nije riješena dok nam ne dođe eSIM. 😃 No, u ovom trenutku ne pružamo uslugu, a obavijest o uvođenju usluge će biti objavljena na našim stranicama.
Dobro pitanje jer koliko ja znam i koliko pratim mobilni svijet UVIJEK je vip bio vođa u novim tehnologijama a sad Tm poveo prvi kod eSIM-a.

ajde vip, pardon A1, probudi se!
Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav gordan0810,

u ovom trenutku nemamo stranicu ‘Javi se ako si zainteresiran za e-SIM’. Pratimo interese za navedenu uslugu i svakako ćemo jasno i glasno obznaniti kada ju uvedemo :slight_smile:

Odgovori