dvostruko plaćanje višestrukih vip usluga

  • 21 June 2019
  • 3 odgovora
  • 4848 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 8 odgovora
Nakon plaćanja vipovih usluga stiglo mi je na e adresu pismo od :
McGrath & Arthur d.o.o.
Zaharova 9, HR-10000 Zagreb

t: +385 1 770 7260
f: +385 1 645 4532
e: info@mcga.hr
w: www.mcga.hr

da postoji dugovanje od 106 kn i da ako ne platim da će krenuti u prisilnu naplatu. Budući da sam ja svoje račune plaćao iako je bilo perioda da po mjesec dana nisam mogao ja zvati nikoga ili mjesec dana nakon nije nitko mogao dobiti mene za što je vip..današnji A1 tvrdio da je umanjio račune.
Dakle oni tvrde da računi za 1. mjesec 2019.nisu plačeni a ja prilažem ovdje potvrđene plaćene račune. Što to A1 radi ? Računi su u privitku..Meni to izgleda kao da ja plačam račun za A1uhljebe. Molim pogledajte i dajte svoje mišljenje. Dakle redom prva fotka ispod je današnji račun sa navodnim dugovanjem,druga fotka ispod je plačeni račun prije 5 mjeseci za tu istu uslugu, treća fotka je račun za istu uslugu koji sam platio prije par dana a četvrta fotka je potvrda sa A1 stranica da je taj račun plačen u drugom mjesecu ove godine. Zar sam zaista višestruko platio račune A1 uhljebima i na kraju koliko tih šifri korisnika postoji ?

Odgovora 3

Razina korisnika 3
Bedž +3
Pozdrav cyb,

tvoj slučaj smo razjasnili. Ako je ostala još kakva nejasnoća slobodno mi javi.
Slike sam izbrisala radi zaštite tvojih osobnih podataka. Savjetujem ti da nikada ne objavljuješ sve svoje osobne podatke ovako javno na internetu zbog mogućnosti zloupotrebe istih.
Razina korisnika 6
Bedž +6
@A1_Darka , dok ste se vi sjetili obrisati OP osobne podatke, prošlo dva dana. 🤣 Sva sreća da mi rijetki koji dolazimo ovdje nismo maliciozni. Njegov broj telefona, OIB, adresu i dvije različite šifre kupca mogli su vidjeti svi,a kinezi su ih vjerojatno i kopirali 😜.
Ali, kako je moguće da jedan korisnik ima dvije šifre kupca na računima za isti mjesec (januar ove godine)?
.
cybersecurity je danas prijeko potreban upravo zbog računalnog mobinga i terorizma.
Neki ljudi čak umisle da planirajući i provodeći napade na mobitele određenih ljudi rade uslugu vladi skrećući njihove probleme na takve njima bitne uobrazilje iz ovoga ili onoga razloga ali to u suštini stvari ostaje ono što i je terorizam preko računalnih mreža.
Da li će netko postaviti bombu ili će se se desetorica hakera nazvati po meni je sasvim sporedno pitanje dok se to ne dogodi a kada se dogodi onda odvjetnik rješava takve stvari.
Ja nisam u krizi identiteta i uvijek stojim iza svojih djela imenom i prezimenom.
srdačan pozdrav

Odgovori