Riješeno

Dostava uredjaja

  • 19 November 2018
  • 10 odgovora
  • 890 pregleda

Pozdrav, nikako da dobijem informaciju di se nalazi moj mobitel.. jako mi je bitno i zanima me broj paketa da mogu pratit posiljku
icon

Najbolji odgovor od A1_Ana 21 November 2018, 11:28

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav Deansrdoc1994, molim te da se javiš pozivom u Službu za korisnike, kako bi se napravila detaljna provjera. Manuela
Pozdrav Deansrdoc1994, molim te da se javiš pozivom u Službu za korisnike, kako bi se napravila detaljna provjera. Manuela
Jesam 3 puta ali bezuspjeno samo kazu da cekam.. a meni je jako hitno i moram dobit broj posiljke
Proslo je 8 dana otkad sam narucio novi mobitel i nikako da stigne.. nikako da dobijem broj posiljke, zvao sam vec 10 puta oko toga i nikako da kazu broj.. ko da ga nemaju.. pa nije to jeftin mobitel i duzni ste mi dati broj posijlke jer mi je jako hitno zbog odlaska na put!
Razina korisnika 5
Mislim da ti ga još nisu ni poslali ( bez obzira što ti SZK govori ili oni sa stranica odakle si naručio i s kim kontaktiraš ).
Jednostavno ako ti nisu dali broj pošiljke znači da nije ni poslan vjerojatno jer nemaju dovoljnu količinu na zalihama a narudžbi je bilo ( i zaprimljeno ) više od količine koju mogu isporučiti sa lagera.
Ostaje ti samo da se strpiš i čekaš …
Razina korisnika 1
Pozdrav Deane,
provjerila sam s kolegama na odjelu Prodaje i oni kažu da su te kontaktirali i objasnili ti da da nam nova pošiljka uređaja dolazi kroz 10 dana.
Dok ne dođu nove količine nećemo ni imati broj pošiljke.
Koja laž nisu mi to rekli sigurno! Jedni mi kazu da dolazi ovaj tjedan jedni od 7 do 10 dana a jedni da je morao doc do proslog tjedna..a sad saznam da,nije niti poslano.. uzas
Kod Djeda Božičnjaka je trenutno. Strpi se pod bor će doći možda ove godine.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Teško, vidio sam Rudolfa da je još kod nas u šumi 😂
Razina korisnika 2
Bedž +1
Koja laž nisu mi to rekli sigurno! Jedni mi kazu da dolazi ovaj tjedan jedni od 7 do 10 dana a jedni da je morao doc do proslog tjedna..a sad saznam da,nije niti poslano.. uzas

Bok Deansrdoc1944,

kolege su nam javili da je uređaj danas poslan 😉
Onda molim vas odmah broj posiljke jer i ja sam ih danas zvao i rekli su da nebude dostavljen do drugog tjedna.

Odgovori