Riješeno

dostava

  • 5 March 2021
  • 8 odgovora
  • 1316 pregleda

Pozdrav,

02.03.2021. sam produljila ugovor na pretplatu i naručila novi uređaj, sve telefonski preko službe za korisnike.

Rekli su mi da će uređaj stići na adresu, pa me zanima kako to mogu pratiti?

Jedan službenik mi je rekao da je uređaj poslan, a drugi da je još u obradi, a treći da je dostavljen dostavnoj službi i da čekam SMS za praćenje pošiljke.

Na kraju, ne znam što je istina.

Voljela bih da ne moram stalno zvati da bi provjerila gdje je paket.

Mene zanima u kojoj je sad fazi narudžba i kad se mogu nadati paketu.

icon

Najbolji odgovor od Darko001 7 March 2021, 13:40

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 3
Bedž +1

Trece cekaj sms

Natali oni ti to posalju HP postom pa ti nece stici nikakav sms niti ce te tko zvati. Ako nisi doma ostavit ce ti obavijest da imas paket na posti, a zna se desiti da paket na posti stoji danima jel nasa drzavna posta je najsporija od svih dostavnih sluzbi i jedini su koji ne obavjestavaju o paketu prije dostave.

Razina korisnika 3
Bedž +1

Ja sam dobio sms 

 

Jučer je stigao SMS, sutra ili preksutra mogu očekivati paket 😉

Mada na aplikaciji za praćenje stoji da su pokušali uručiti na adresu još jučer, a nitko nije dolazio niti ima obavijest.

Evo vidjet ćemo sutra.

Razina korisnika 3
Bedž +1

Eto sta sam reko glavno da mi darko drpio najbolji odgovor 🙈,sigurno ima vezu kod admina hehee

Natali da sam na tvom mjestu ja bih otisao na postu jel ti se moze desiti da cekas danima i da se na kraju paket vrati u A1 dok ti cekas. Meni nije dosao nikakav sms niti su me zvali nego znam postara pa sam mu rekao da preuzme paket koji ocekujem. Moze biti da su ti jucer pokusali uruciti paket i onda poslali sms kad su ga vratili u postu. Sa HP postom nikad ne mozes biti sigurna. Ja sam svoj paket dobio neki dan. Prije kad su slali drugom dostavnom sluzbom onda su zvali na fon prije dostave.

Hvala na upozorenju, sutra ujutro zovem njihovu službu za korisnike da vidim jesu ga vratili ili gdje je već jer njihova aplikacija mi nešto sasvim deseto piše.

Vidjela sam da je dosta njih imalo problema.

Istina, s poštom se nikad ne zna, imala sam jedno užasno iskustvo, ali srećom imam tamo nekog 😉

Natali sta je na kraju bilo s paketom? Jel bio na posti ili su ti ga donesli?

Odgovori