Riješeno

Dnevni internet-potrebna pojasnjenja

  • 18 August 2022
  • 2 odgovora
  • 497 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 26 odgovora

Dakle, u potrazi sam za dnevnim internetom (preko bonova), i za sad imam od jednog 

drugog ISP-a ponudu neograničenog dnevnog interneta za 10 kn. Ali želim pružiti 

priliku i A1. Za sad, vidim ovo “9za9” i iako dobra opcija, zna biti isključena na tarifi Start 

tokom zimskih mjeseci (nije mi opcija uključivati neku tarifu samo da bi mogao uključiti 

9 za 9 ili weekend opciju)

Pa me zanima ovaj dnevni internet 10 gb za 10 kn. Zanima me

  1. da li i gdje moram kupiti SIM karticu za to? Da li je to Data SIM kartica koja se može kupiti u A1 centru?
  2. Na stranici https://www.a1.hr/hr/privatni/internet/dnevni-internet piše da postoji mjesecna naknada od 50 kn? Da li to znači da je ovo tip pretplate ?
  3. Kad počinje teći tih 10 gb i 10 kn? Tj, zamislimo da pon, uto i sri ne palim dnevni intenet. Da li to znači da za te dane neću ni morati plaćati 10 kn?

Hvala unaprijed!

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanL 18 August 2022, 11:34

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 1
Bedž +3

@zkajfez, tarifa koju opisuješ je pretplatnička podatkovna tarifa Dnevni internet 10 GB. Aktivaciju možeš zatražiti primjerice pozivom službi za korisnike ili dolaskom u jedno  od naših prodajnih mjesta. SIM karticu dobivaš odmah ako aktivaciju radiš u prodajnom mjestu, a ako je usluga zatražena sredstvima daljinske komunikacije, SIM će ti biti dostavljen poštom. Pretplata se za navedenu tarifu naplaćuje 50 kn/mj., a u danima kada se spajaš na internet, aktivira se dnevna količina podatkovnog prometa od 10 GB, koja se naplati 10 kn. Aktivirani MB vrijede do ponoći dana u kojem su uključeni spajanjem na internet.

Na bonovima također imamo opciju Dnevni internet, a može se koristiti na podatkovnim SIM-icama, koje možeš kupiti za 20 kn u našim prodajnim mjestima. Opcija Dnevni internet na bonove se mora aktivirati prije početka korištenja, najbolje preko Moj A1 aplikacije. Od trenutka aktivacije traje 24 h. Opcija košta 10 kn, a daje 5 GB podatkovnog prometa. Ona je jednokratna i nakon isključenja se neće ponovno sama aktivirati.

Pohvatao sad, hvala puno !

Odgovori