PITANJE

Deaktivacija osiguranja ekrana

• 23 April 2021
  • 4 odgovora
  • 295 pregleda

Pozdrav,

Kako se deaktivira usluga osiguranja ekrana? 

Svugdje piše kroz aplikaciju A1 ili Moj A1 portal, ali opciju za deaktivaciju ne mogu nigdje pronaći.

lp.

Odgovora 4

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @Kavopija, moram te ispraviti. Isključenje A1 osiguranje ekrana nije moguće zatražiti pozivom Službi za korisnike.

Razina korisnika 1
Bedž +1

Pozdrav,

Osiguranje ekrana također možeš isključiti:

• Pozivom Službi za korisnike na broj: 0800 091 091

• Slanjem e-maila na adresu: osiguranjeekrana@lamie-direct.com

• Poštom na adresu: L’AMIE AG lifestyle insurance services, Hasnerstrasse 2, 4020 Linz, Austrija

Ako otkazuješ e-mailom ili poštom bitno je da navedeš slijedeće podatke:

• Broj police

• Telefonski broj linije

• Ime i prezime

• Adresu

• Tip / naziv uređaja

• IMEI uređaja

Pozdrav @magmar ,

žao mi je što želiš otkazati osiguranje svojeg ekrana jer sam sigurna da bi ti moglo koristiti :D

U svakom slučaju, to možeš napraviti kroz Moj A1 aplikaciju ili na Moj A1 web portalu.

Odabereš prvo tab Profili i tamo ti je dostupna kartica Osiguranje ekrana. Odabirom opcije Deaktiviraj uslugu dolaziš do sljedećeg koraka u kojem trebaš navesti svoju e-mail adresu i razlog otkazivanja. I to je to :)

Hvala na brzom odgovoru.

Problem je što te opcije nema u profilu, na aplikaciji, niti na web portalu, a svejedno se mjesečno naplaćuje 24kn i ispisana je u računima kao troškovi izvan tarife, ali nigdje ne mogu pronaći deaktivaciju.

Razina korisnika 1
Bedž +2

Pozdrav @magmar ,

žao mi je što želiš otkazati osiguranje svojeg ekrana jer sam sigurna da bi ti moglo koristiti :D

U svakom slučaju, to možeš napraviti kroz Moj A1 aplikaciju ili na Moj A1 web portalu.

Odabereš prvo tab Profili i tamo ti je dostupna kartica Osiguranje ekrana. Odabirom opcije Deaktiviraj uslugu dolaziš do sljedećeg koraka u kojem trebaš navesti svoju e-mail adresu i razlog otkazivanja. I to je to :)

Odgovori