Riješeno

Blokada na FINI

  • 21 May 2021
  • 9 odgovora
  • 586 pregleda

Blokiran sam na FINI  od strane A1, tako mi je rekla gospođa u FINI. U A1 kažu da me nisu blokirali i nemaju uvid nego me prosljeđuju u odvjetničko Borić i Toš. Ovi kažu da sam imao dug davno koji je riješen i nisu me ni oni blokirali. Račun mi je blokiran ali nije skinuta ni jedna kuna!? Ne znam šta da radim, nitko me nije blokirao a blokada stoji. Ta prokleta FINA uopće ne provjerava ništa, s tim da već imam obustavu na plaći, kredit od 2500kn.

Ima li itko slična iskustva?

icon

Najbolji odgovor od A1_Sunchica 21 May 2021, 23:24

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Mario Bajs javi nam se, molim te, OVDJE sa svojim OIB-om. Probamo provjeriti što se događa. 

Vaše "probanje" traje već tjedan dana a imate sve podatke....

Razina korisnika 2
Bedž +2

Interna provjera je još uvijek u tijeku. Zamolio bih te za još malo strpljenja i razumijevanja, odgovor možeš očekivati vrlo uskoro.

Još uvijek čekam, prošlo je 11 dana...toliko o ažurnosti

Bedž +3

@Mario Bajs pozdrav, nismo još zaprimili povratnu informaciju od kolega, zamolili smo dodatnu provjeru. Molim te samo za još malo strpljenja. 

Ljudi ja nemam novaca za život, niste svjesni uopće. Ne da sam ogorčen nego sam lud...

Bedž +3

@Mario Bajs  razumijem tvoju situaciju. :/ Provjera je u tijeku i vjerujem da ćemo uskoro zaprimiti odgovor.

Provjera traje već 11 dana, svaka čast svima...stvarno ste se potrudili

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Mario Bajs , hm..hm..hm.hm...tvoj slučaj mi izgleda kao...da je matrix zaživio...

Odgovori