Riješeno

Blokada na FINI

  • 21 May 2021
  • 9 odgovora
  • 587 pregleda

Blokiran sam na FINI  od strane A1, tako mi je rekla gospođa u FINI. U A1 kažu da me nisu blokirali i nemaju uvid nego me prosljeđuju u odvjetničko Borić i Toš. Ovi kažu da sam imao dug davno koji je riješen i nisu me ni oni blokirali. Račun mi je blokiran ali nije skinuta ni jedna kuna!? Ne znam šta da radim, nitko me nije blokirao a blokada stoji. Ta prokleta FINA uopće ne provjerava ništa, s tim da već imam obustavu na plaći, kredit od 2500kn.

Ima li itko slična iskustva?

icon

Najbolji odgovor od A1_Sunchica 21 May 2021, 23:24

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 6
Bedž +6

@Mario Bajs , hm..hm..hm.hm...tvoj slučaj mi izgleda kao...da je matrix zaživio...

Provjera traje već 11 dana, svaka čast svima...stvarno ste se potrudili

Bedž +3

@Mario Bajs  razumijem tvoju situaciju. :/ Provjera je u tijeku i vjerujem da ćemo uskoro zaprimiti odgovor.

Ljudi ja nemam novaca za život, niste svjesni uopće. Ne da sam ogorčen nego sam lud...

Bedž +3

@Mario Bajs pozdrav, nismo još zaprimili povratnu informaciju od kolega, zamolili smo dodatnu provjeru. Molim te samo za još malo strpljenja. 

Još uvijek čekam, prošlo je 11 dana...toliko o ažurnosti

Razina korisnika 2
Bedž +2

Interna provjera je još uvijek u tijeku. Zamolio bih te za još malo strpljenja i razumijevanja, odgovor možeš očekivati vrlo uskoro.

Vaše "probanje" traje već tjedan dana a imate sve podatke....

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Mario Bajs javi nam se, molim te, OVDJE sa svojim OIB-om. Probamo provjeriti što se događa. 

Odgovori