Riješeno

Advent na A1

  • 19 December 2019
  • 5 odgovora
  • 1730 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6

Moram primjetiti da je A1 poprilično bezobrazan što je iz svog Adventa isključio pozamašan broj svojih korisnika, tj.sve one koji nisu na najnovijim tarifama, ne znam za pretplatnike, ali za bonaše znam da su isključeni iz Adventa, i da ih u aplikaciji A1 ne dočekuje NIŠTA osim novogodišnje slike. 

Za A1 očito postoje jedino bonaši na zen, za chill i cool tarifama, mi na zakon ili još starijim tarifama možemo gledati samo sliku u aplikaciji. Pa, hvala vam A1.

Ali da ste TOLIKO bezobrazni, pa na svom Advent kalendaru kažete kako je danas, 19.12.2019. SVIMA na A1 bonovima omogućen popust od 30 kuna za 30 giga interneta, to je previše i od vas. Jer opcija je dostupna samo zen tarifi. Koga vi muljate sa tim adventom?

 

 

icon

Najbolji odgovor od A1_Hrvatska 11 March 2020, 23:30

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 3
Bedž +3

@nickno ova je opcija dostupna na svim našim aktualnim tarifama na bonove - Za Cool, Za Chill i Za Zen, kao i ostale Snack opcije. Popust je adventski, no opcija nam je dio redovne ponude uz nove tarife. Nikada se nije mogla uključiti uz stariju ponudu.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Aha, hvala na odgovoru. A koje je objašnjenje da se u tarifama zen, chill i cool, u aplikaciji A1 vide opcije za stare tarife, tj, nije li malo glupasto da će se neki zenaš zabuniti, pa će,umjesto opcija 20 giga tjedno ili 30 giga mjesečno ili 9za9 ili weekend flat,aktivirati 1 gigu za 55 kuna, 100MB za 15 kuna i druge apsurdne opcije koje ne mislite ukinuti starijim tarifama? 

Razina korisnika 2
Bedž +1

@nickno malo češljam forum i vidim da nisi dobio odgovor na svoj upit. Ako u međuvremenu nisi našao informaciju, u Moj A1 aplikaciji korisnici starijih tarifa neće imati ponuđene opcije koje nisu dostupne za uključenje na tarifi koju koriste.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@A1_Ana  😂 hvala na odgovoru, ali mislim da se nismo razumjeli. Ja sam pitala zašto se u Zen tarifi vide opcije starijih tarifa (i dalje se vide). Starije tarife ne vide nove opcije (ni prije dva mjeseca ni sada 😋). Dakle, ja u zakon tarifi jedino vidim one neatraktivne opcije-gigu za 55 kuna, 500 MB za 40 kuna (mislim stvarnoo). I zen tarifa vidi iste te neatraktivne opcije, uz one malo atraktivnije, pa je moje pitanje bilo-zašto bi ikoji zenaš aktivirao 1gigu za 55 kuna pored weekend opcije neograničenog neta za 15 kuna 😱😱😱

Razina korisnika 1
Bedž +1

@nickno moram priznati da i mene zanima ista stvar :sweat_smile:

Šalu na stranu, opcije dostupne korisnicima starijih tarifnih modela ( konkretnije govorim o tarifama miniZakon, Zakon i Loodilo) također su dostupne i korisnicima trenutno aktualnih tarifa. 

Ako su dostupne, moramo ih imati i u ponudi za aktivaciju. A sad, korisnici su ti da odaberu koja će im opcija u datom trenutku najviše odgovarati :wink:

Odgovori