A1 trio paket 6 mjeseci bez naknade

  • 19 November 2018
  • 3 odgovora
  • 718 pregleda

Novi oblik života se na sve strane reklamira kako daje trio paket 6 mjeseci bez naknade. Zvuči super, ionako si već neko vrijeme mislim uzet superkul digitalnu televiziju a ionako imam Bnet internet, pa ako je još i 6 mjeseci mukte di ćešđ bolje.

I tako ja nazovem službu za korisnike, kad ono-šok i vjeverica. Trio paket je samo za nove, a ne i za postojeće korisnike, a ja, jelte, već imam internet preko Bneta pa ja nisam novi korisnik. Reko pa kako mi je to promaklo. Odem ja opet na stranice A1, kad ono nigdje ni riječi da je to samo za nove korisnike, a reklama iskače iz paštete.

Zovem ja opet službu za korisnike, gdje me upute da pošaljem mail. OK, pošaljem ja mail 08.11.

Odgovor dobivam 13.11. a u odgovoru stoji da je moj upit prosljeđen nadležnoj službi i da mole strpljenje do povratnog odgovora.

U međuvremenu si ja dam truda i iskopam opće uvjete promotivne akcije

https://ssc.a1.hr/documents/10307706/46940191/Uvjeti+kori%C5%A1tenja+Promocije+bez+mjese%C4%8Dne+naknade+na+A1+Duo+i+Trio+paketima.pdf/5bfd4e55-8f02-644f-1a39-ad63fcca2b1a

Kad ono u tim općim uvjetima stoji, citiram:

"3. Ova promocija dostupna je od 16.07.2018. g. do 31.12.2018. g. isključivo novim Korisnicima A1 Duo ili Trio paketa"

E pa čekajte malo, ja nisam korisnik niti A1 Duo niti trio paketa. Ja nisam korisnik nikakvog paketa, već samo interneta, prema tome, ako uzimam trio paket, ja sam novi korisnik A1 trio paketa i upadam u ovu promotivnu akciju. Prosto ko pasulj.



I tako, prolazi i 6-ti dan otkako mi je gospođa Željka poslala mail da su moj upit proslijedili nadležnoj službi, ja i dalje čekam, firma je možda promijenila ime i boje, možda se reklamiraju kao "Novi oblik života", ali navike i dalje ostaju stare.

Komentiranje je onemogućeno za ovu temu.

Odgovora 3

Razina korisnika 6
Bedž +4
Umjesto da čekaš odgovor na mail (sporiji su od sudova u RH), Ti njima ljepo pošalji zahtjev za raskid ugovora pa će onda odjednom sve moći!
Ma poslat ću ja njima prijavu HAKOM-u i Ministarstvu Gospodarstva zbog lažnog reklamiranja
moj brat je to rjesio tako da je usetao u poslovnicu, raskinuo ugovor... nakon dvije minute usetao , dobar dan htio bih novu tarifu... i uspilo mu je .. cini se da cu i ja morat tako...