Riješeno

A1 nove tarife na bonove

  • 23 June 2020
  • 53 odgovora
  • 13051 pregled

Razina korisnika 1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 28 odgovora

Pozdrav!

Vidjeh danas slučajno da više nema u ponudi tarifa na bonove Cool, Chill i Za Zen, a korisnik sam Cool tarife pa me zanima hoću li je moći i dalje koristiti redovno ako budem na računu imao dovoljno KN za reaktivaciju??

Isto tako, u ovim novim tarifama primjećujem da su cijene bitno više u odnosu na stare tarife, ako uzmemo u obzir koliko jedinica i GB nude za određenu cijenu. Neugodno sam iznenađen.

icon

Najbolji odgovor od A1_Manuela 23 June 2020, 23:56

Pogledaj original

Odgovora 53

Ako bi se odlučio na “spikalicu 49kn bon 2000min/sms” nakon što mi 1.08.2022. istekne vrijeme ovih 60kn  :

Da li bon za 49kn tada i dalje mogu kupovati na trafici ?

Da li ta mjesečna cjena bona od 49 kn traje i iza 10mj. ili se ukida ?

Da li mogu sve GB interneta prebaciti nekome (npr. ženi ili sinu koji su na A1 pretplati) ?

Što raditi sa viškom minuta koje će se nakupiti jer nisam baš neka pričalica npr. 100min mjesečno bi mi bilo više nego dovoljno ?

 

Pozdrav

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ako bi se odlučio na “spikalicu 49kn bon 2000min/sms” nakon što mi 1.08.2022. istekne vrijeme ovih 60kn  :

Da li bon za 49kn tada i dalje mogu kupovati na trafici ?

Da li ta mjesečna cjena bona od 49 kn traje i iza 10mj. ili se ukida ?

Da li mogu sve GB interneta prebaciti nekome (npr. ženi ili sinu koji su na A1 pretplati) ?

Što raditi sa viškom minuta koje će se nakupiti jer nisam baš neka pričalica npr. 100min mjesečno bi mi bilo više nego dovoljno ?

 

Pozdrav

 

1.ne postoji bon od 49 kn, taj iznos možeš uplatiti jedino preko webshopa,ali preporuka je uplatiti uvijek par kuna više, nikad iznos same tarife..Dakle i dalje možeš kupovati bon na kiosku, u iznosu od 60,90,120 ili 240 kn. Spikalica će ti se automatski obnoviti ako imaš dovoljno novaca na kartici na dan obnove tarife.

2. Dok A1 ne kaže drukčije, za Spikalicu je potrebno imati 49 kn na kartici.

3. Ti kao bonaš možeš dijeliti MB ili GB jedino bonašima, tako da ženi ili sinu na A1 pretplati ne možeš, ali oni mogu jedan drugome dijeliti gige.

4.višak minuta možeš switchati u gige ili sms, ali ti treba ostati 10 minuta. 

5.po svemu kaj si napisal...možda ti je najbolje ostati na start tarifi, pa kupovati opciju od 100 minuta, ako još to postoji na startu.

OK, hvala na objašnjenju...nisam baš sretan ovim što ste napisali :( , sms i GB me ne zanimaju a svi moji su na pretplati A1 pa bar oni mene mogu zvati ko i dosad neograničeno makar promjenio mrežu.

Provjeriti ću kod drugih mobilnih mreža u HR ponude i tarife možda mi se nađe nešto prihvatljivije pa bila to i pretplata ako je manje od A1 sa min.  99kn :(

 

pozdrav

Odgovori