Riješeno

6 mjeseci bez naknade

  • 6 June 2021
  • 17 odgovora
  • 770 pregleda

  • Forum rekreativac
  • 23 odgovora

Pozdrav novi sam korisnik A1 usluga i imam 6 mjeseci besplatno.Zanima me dali se to odnosi samo na osnovni programski paket (naravno,televizija,internet,telefon) ili mogu u tom periodu uključivati i dodatne pakete programa bez naknade?

 

Hvala

icon

Najbolji odgovor od Kavopija 6 June 2021, 23:42

Pogledaj original

Odgovora 17

Razina korisnika 3
Bedž +3

@pet22 dodatne se usluge dodatno naplaćuju, u skladu sa važećim Cjenikom.

Znači ako bih uzeo u tih 6 mjeseci jedan dodatni paket mjesečno bih plaćao 30 kn zar ne?

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @pet22,

Tako je. 🙂

Lijepi pozdrav.

Razina korisnika 1

novim korisnicima besplatno dok ih ne navuku na tanak led a nama od 2000. ni to

 

dajte nam bar lazna obecanja

Mislim da je ovo mjesto gdje mogu dobiti odgovor od A1…

 

Dobio sam promotivno Netflix 6 mjeseci nakon aktivacije Apsolutne tarife na ugovornu obvezu.

 

Imao sam Premium opciju na Netflix prije i agent na prodajnom mjestu mi je rekao da mogu koristiti postojecu registraciju. Prelazak na plaćanje preko A1 je uspješno i brzo provedeno, ALI nakon aktivacije u slijedećem mailu sam dobio obavijest da sam vraćen na Osnovni paket.

 

Moje pitanje je: (pisao sam i na reklamacije pa mi nisu odgovorili već su “previdjeli” pitanje

 

Mogu li doplatititi za Premium paket a koristiti promociju na osnovni.

 

Odgovori koje dobijam od agenata na telefon je da je samo osnovni paket besplatan.

 

Nigdje mi nije rečeno niti piše da je besplatno već da je promocija. 

 

Razumijem da je promocija u iznosu osnovnog paketa, a ja bih doplatio premium (koji sam imao prije nego sam prešao na plaćanje preko A1)

 

Zahvaljujem

@pet22 dodatne se usluge dodatno naplaćuju, u skladu sa važećim Cjenikom.

Smatra li se doplata na Premium paket Netflix dodatnom uslugom?

novim korisnicima besplatno dok ih ne navuku na tanak led a nama od 2000. ni to

 

dajte nam bar lazna obecanja

TOČNO TAKO!!!

Provedem na telefonu sa A1 sate i dane dok ne riješim “problem” kojeg ni nema, jer agenti samo se javljaju na telefon i kao papige ponavljaju kaj im (valjda) piše u skriptama.

 

Nekad su postojali nekaj kao “gold” korisnici…

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

@pet22 dodatne se usluge dodatno naplaćuju, u skladu sa važećim Cjenikom.

Smatra li se doplata na Premium paket Netflix dodatnom uslugom?

Pa nema neke razlike u tome kako si aktivirao Osnovni paket. Mogao si i bez A1 prijeći sa Premium na Osnovni i plaćao bi ga po cijeni za Osnovni paket. Budući da si prenio svoj Netflix račun u A1, vratilo te na Osnovni paket jer je jedino taj paket besplatan u promociji u A1.Ako želiš ponovno Premium, onda ćeš ga vjerojatno platiti isto kao kaj si ga plaćao i do sada, mislim da ne možeš nadoplatiti samo razliku, isto kao kaj to ne bi mogao ni na Netflixu.

Netflix je taj koji ti je trebal omogućiti gledanje Premiuma do dana dokle ga imaš plaćenog,  a tek poslije te prebaciti na ovaj promotivni besplatni Osnovni

@pet22 dodatne se usluge dodatno naplaćuju, u skladu sa važećim Cjenikom.

Smatra li se doplata na Premium paket Netflix dodatnom uslugom?

Pa nema neke razlike u tome kako si aktivirao Osnovni paket. Mogao si i bez A1 prijeći sa Premium na Osnovni i plaćao bi ga po cijeni za Osnovni paket. Budući da si prenio svoj Netflix račun u A1, vratilo te na Osnovni paket jer je jedino taj paket besplatan u promociji u A1.Ako želiš ponovno Premium, onda ćeš ga vjerojatno platiti isto kao kaj si ga plaćao i do sada, mislim da ne možeš nadoplatiti samo razliku, isto kao kaj to ne bi mogao ni na Netflixu.

Netflix je taj koji ti je trebal omogućiti gledanje Premiuma do dana dokle ga imaš plaćenog,  a tek poslije te prebaciti na ovaj promotivni besplatni Osnovni

e da - i na to sam se požalio A1 zakaj su me “maknuli” na niži i odgovor je: obratite se Netflix-u da vam vrate novce

A ja NISAM aktivirao osnovni paket, po uputama s prodajnog mjesta sam unio postojeću registraciju i A1 je prihvatio i nakon par minuta me prebacio na osnovni paket.

NIGDJE ne piše besplatno već promocija ili poklon (a osnovni paket se “samo pojavi” - možda negdje piše sitnim slovima :))

Razina korisnika 6
Bedž +6

@enesk , kak ne piše Osnovni paket? Pa to već drugi put produžuju 

https://www.a1.hr/hr/privatni/netflix

Kaj se tiče aktivacije Netflix paketa, pročitaj kaj kažu Netflixovi uvjeti korištenja, pa vidi da li imaš osnove za žaliti se Netflixu, po meni trebal ti je Premium trajati dokle si ga platil, a sad kaj piše u njihovim Uvjetima, ne znam

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Kakve veze sad televizor ima sa tvojom Apsolutnom tarifom?

Ali kad si već stavio samo ss tv-a, onda na istoj stranici imaš vrlo jasno u velikom crvenom kvadratu o produljenju fiksne tarife i Netflix, tak da nemaš nikakve osnove da nigdje ne piše da je riječ o Osnovnom paketu, kad piše I za mobilne i za fiksne usluge

https://www.a1.hr/privatni/internet/kucni-internet

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

 

I o Netflixu vrlo jasno i nedvosmisleno piše da je samo Osnovni paket u promociji, a korisnik može birati između 3 paketa. Obrati se Netflixu po pitanju tvoga Premium paketa

Razina korisnika 6
Bedž +6

A kad već ti nisi htio posjetiti web Netfixa, evo ja sam otišla, a tamo lijepo piše ovo

https://help.netflix.com/hr/node/22

Dakle, ti možeš koristiti svoj Premium dokle ti vrijedi, ako ne možeš,  obrati se Netflixu

Kakve veze sad televizor ima sa tvojom Apsolutnom tarifom?

Ali kad si već stavio samo ss tv-a, onda na istoj stranici imaš vrlo jasno u velikom crvenom kvadratu o produljenju fiksne tarife i Netflix, tak da nemaš nikakve osnove da nigdje ne piše da je riječ o Osnovnom paketu, kad piše I za mobilne i za fiksne usluge

https://www.a1.hr/privatni/internet/kucni-internet

 

evo ti poruka koju sam dobio mailom

 

A kad već ti nisi htio posjetiti web Netfixa, evo ja sam otišla, a tamo lijepo piše ovo

https://help.netflix.com/hr/node/22

Dakle, ti možeš koristiti svoj Premium dokle ti vrijedi, ako ne možeš,  obrati se Netflixu

pa nije mi Netflix nudio na poklon i promociju nego A1

 

čak nije ni bilo “sitnih” slova ili ona *) s “napomenom”

 

poruku o prelasku na “slabiji” paket sam dobio od A1 mailom, nakon što sam dobio poruku od A1 da sad plaćam preko A1

 

 

Razina korisnika 4
Bedž +3

Kratko ću se ubaciti. 🙂 Ovdje https://www.a1.hr/privatni/netflix piše “A1 poklanja Netflix Osnovni paket na 6 mjeseci novim i postojećim korisnicima. Promocija se odnosi na aktivacije do 31. 3. 2024. uz mobilne tarife Savršena+ i Apsolutna te internet pakete Mega NET i Giga NET. Nakon isteka promotivnog razdoblja cijena Netflix Osnovnog paketa iznosi 4,99 € mjesečno.” pa bih rekla da je i više nego jasno napisano. Unutar linka pri dnu postoje pitanja i odgovori koji su od koristi pa baci oko.

Odgovori