Riješeno

4 usluge na kućnoj adresi

  • 18 January 2018
  • 13 odgovora
  • 326 pregleda

Pozdrav, imam 4 usluge u jednoj grupi na svojoj kućnoj adresi, a nikako da me kontaktiraju u vezi pogodnosti.
Stoji mi poruka da će me kontaktirati unutar 24h, i tako već skoro mjesec dana.
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 22 January 2018, 15:52

Pogledaj original

Odgovora 13

Razina korisnika 7
Bedž +3
Kakve točno pogodnosti očekuješ? Sigurno si na osnovu istih dobio neki popust prilikom potpisivanja UO za neku od usluga. Prije je to bilo "Kombiniraj i uštedi" a sad se drugačije zove. Uglavnom, to su te pogodnosti a to što si stavio sve u "grupu", nema veze do slijedećeg produženja ugovorne obveze kada ćeš na osnovu količine usluga na svom OIB-u ponovo ostvariti popust.
Ok, ali zbunjujuće je da se onda ispiše ova poruka:

Benefiti dobrodošlice i benefiti za vrijeme trajanja ugovorne obveze za odabrani broj (još) nisu dodijeljeni na ovoj usluzi.
Zahtjev je još u obradi (Molimo provjerite benefite 24h nakon slanja)
Na odabranoj liniji tarifni model odgovarajući za dobivanje benefita sukladno uvjetima korištenja
Razina korisnika 5
Bedž +2
Dobro si pogledaj što ti piše na ugovoru koja je cijena i ako se sjećaš da li ima još kakva pogodnonst koja se dodatno obračunava, kao konbiniraj i uštedi jer se to posebno obračunava na računu a VIP treba aktivirati. Recimo meni trebaju obračunati na 3u1 usluzi dodatno a nisu već četvrti mjesec.
Razina korisnika 7
Bedž +3
@litraivoda - meni isto tako piše, kliknuo sam na "poveži sve" i stavio u grupu prije par mjeseci pa ništa. Ali kad sam produžavao UO prije godinu i pol, dobio sam na konto VIPtrio i mobilne popust mjesečni na mobilnu, na fiksnu. Ne znam kada si ti produžavao UO i koliko si dobio popuste na mjesečne tarife. Primjerice 20 kuna popust na trio i 30 kuna mjesečno na mobilnu kroz 24.
Razina korisnika 3
Pozdrav, imam 4 usluge u jednoj grupi na svojoj kućnoj adresi, a nikako da me kontaktiraju u vezi pogodnosti.
Stoji mi poruka da će me kontaktirati unutar 24h, i tako već skoro mjesec dana.


Bok :)

Možeš nam se javiti i u INBOX pa ti provjerimo gdje je zapelo s benefitima 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Vip_Ivana - možeš li molim te provjeriti gdje su zapeli i moji benefiti za 5 usluga na mom OIB-u? Nemoj me razočarat da moram trpat u inbox... 😃
Razina korisnika 3
@Vip_Ivana - možeš li molim te provjeriti gdje su zapeli i moji benefiti za 5 usluga na mom OIB-u? Nemoj me razočarat da moram trpat u inbox... :D

Gogsy, sorry al morat ćeš se javit u inbox, nemam tvoje podatke 😃 INBOX 😉
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Vip_Ivana - kad riješiš litru i vodu napiši koji su benefiti. Ja mislim da sam ja sve moguće pokupio (izborio). Ako bude još neki koji nisam, javim se... 😃
Razina korisnika 3
@Vip_Ivana - kad riješiš litru i vodu napiši koji su benefiti. Ja mislim da sam ja sve moguće pokupio (izborio). Ako bude još neki koji nisam, javim se... :D

Ma kakva litra i voda, ak ćemo tak onda idemo na nekaj konkretnije 😉 😃

Znam ja da ti sve već znaš i uopće ne sumnjam da nisi dobio sve što si trebao i mogao 😛

Znaš gdje se treba javiti ako zatreba pomoć ;)

Živili!
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Vip_Ivana - litra i voda je forumaš, za tvoju informaciju. :D

A što se benefita tiče, ne znam iskreno jesam li sve pokupio. :D

Poveži sve benefiti
Razina korisnika 4
@gogsy1975 riješimo mi sve što treba, čim nam se pošalju podaci u inbox, OVDJE 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Vip_Iva - podatci su u inboxu. Thanks. 😉
Razina korisnika 4
@gogsy1975 hvaaalaaa, čujemo se dalje tamo 😉

Odgovori