Riješeno

18 god

  • 30 January 2018
  • 5 odgovora
  • 291 pregled

znaci danas sam napunio 18 god ali radim od 17 godina dali ja mogu ici odma danas dic mobitel ili moram cekat od rođendana par dana
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 2 February 2018, 10:46

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 5
Bedž +2
Sine, nemoj uzimati ugovorne obveze, strpi se i kad ušparaš kupi mob koji želiš, ne potpisuj ugovor s Vragom 🆒
ma vip je sranje sad sam bio kao moras imat 24 god da možes dic mobitel
Razina korisnika 7
Bedž +3
Sretan rođendan @Matijavip ❤️ pretplata ti je uteg oko vrata 🙂 radi i lipo kupi sebi uređaj za gotovinu, a tarifu kombiniraj po volji na bonove.
Razina korisnika 5
@MATIJAVIP . Poslušaj savjete kolegica i kolega forumaša …vjeruj, ne treba ti pretplata . Nema potrebe da i ti kroz vlastito iskustvo to sam shvatiš …. Iskoristi njihova iskustva .
Razina korisnika 3
znaci danas sam napunio 18 god ali radim od 17 godina dali ja mogu ici odma danas dic mobitel ili moram cekat od rođendana par dana

Matija, bok :D

Trebaš biti punoljetan da bi mogao aktivirati pretplatu i kupiti uređaj. Imaj na umu da kod prve aktivacije rata uređaja može biti najviše 60 kn/mj tako da ti je početna, jednokratna cijena nešto veća.
Svakako razmisli možeš li redoviti podmirivati mjesečne troškove. Istraži, odluči 😉 Ako ti pretplata nije sigurna - tu su uvijek bonovi.

Odgovori