Riješeno

Zadnji racun

  • 15 May 2017
  • 3 odgovora
  • 2014 pregleda

Pozdrav, nisam siguran da li je ovo pitanje vec postavljeno jer treba mi hitan odgovor. Danas mi je dosao posljedni racun za pretplatu i ratu za uredaj pod ugovorom od 24 mjeseca te ga namjeravam platiti danas. Zelim prekinuti sve veze s vipom pa me zanima sto moram uraditi da mi sljedeci mjesec ne naplate opet tarifu? Kako ide taj proces kad istekne ugovor i ne zelite produziti?
icon

Najbolji odgovor od A1_Iva 15 May 2017, 22:07

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 1
Dođeš u vipovu poslovnicu. Das OIB od vlasnika ugovora i raskines ugovor. Ako to ne napravis nastavit ce ti dolazit racuni bez obzira. Isto tako prilikom raskida ce ti gospodin nuditi svakojake tarife i popuste tako da "hladne glave" udes tamo i raskines ga...
Razina korisnika 4
Bok @mrdr91
Trebaš na prodajnom mjestu podnijeti zahtjev za raskid ugovor. Zahtjev podnosi vlasnik linije osobno 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
Također, to si trebao napraviti zadnji dan travnja, sad si već u svibnju i računaj da ćeš dobiti u lipnju uplatnicu za preostale dane do datuma raskida. Također ovih 15, 16 dana će ti biti naplaćeno po punoj cijeni tarife bez popusta posto više nisi pod ugovornom obvezom. Čisto da se ne iznenadiš kad dođe račun za svibanj.

Odgovori