VIP signal u Zagrebu

  • 27 July 2018
  • 3 odgovora
  • 257 pregleda

Razina korisnika 1
Već dugo sam primjetio da ćim uđem dublje u šumu parka Maksimir signal je jako slab ili nestane.
Isto tako to mi se događa u zatvorenim prostorima NSK gdje nema prozora.
Isto tako primjetio sam da je u Zagrebu VIP signal sve lošiji i lošiji.
Neki dan mi je signal nestao i kod dvorane Lisinski.

Odgovora 3

Razina korisnika 6
Bedž +6
Ja imam baš drugačija iskustva, posebno kad je u pitanju LTE signal recimo. Godinama koristim Vip i nekako pod "normalno" mi je bilo da je LTE signal svuda dostupan u Zagrebu, onda sam 2 mjeseca se prebacio na HT (tj. morao koristiti paralelno sa Vipom taj drugi HT-ov broj) i bio šokiran koliko je HT daleko lošiji po tom pitanju. Ono voziš se u busu i ne možeš normalno gledati TV na mobu koliko to prekida malo malo, sad edge, sad LTE, sad 3G itd.. dok Vip uredno na cijeloj toj ruti LTE bez ikakvih prekida. Doma također sam znao gubiti HT-ov signal (znači skroz signal, ne samo LTE), dok na Vipu nikad. Govorim prije svega o istočnom djelu grada ali bilo je toga i na zapadu, recimo Prečko. Iako ne kažem da je i jedan operater idealan, to su sve samo drugačija iskustva s obzirom na mjesta na kojima se krećemo.
Razina korisnika 5
Bedž +2
Ista stvar u Zagorju, točnije Hum na Sutli, odkad je Vetrapack potpisao ugovor s VIPom u okolici nema signala @:?
Razina korisnika 5
Bedž +2
@acer112
ima tu nešto što pišeš, mene muči kaj moja pretplata ne podržava 4g neo 3g i vidim da na područjima gdje mi je net radio super više ne radi jer vjerojatno mjenjaju 3g u 4g. A što se tiče konkurencije recimo blizu Sv. I. Zeline na viksi meni je brži net na 3g nego ženi HT na 4g, pa sad ti budi pametan :?

Odgovori