VIP & AMIS velika katastrofa

  • 4 October 2017
  • 3 odgovora
  • 1558 pregleda

Katastrofa od kad ste preuzeli Amis mi nemamo ugovorenu uslugu koju plaćamo? Ne radi nam tv od 13 rujna, a telefonska linija od 20 Rujna. Niti nas netko može dobiti niti mi možemo koga nazvati. A Bogu hvala niti se itko u Amisu sjeti nazvati ili ne dao Bog ispričati. Poslali smo prigovor i ovo je jedini odgovor koji je stigao: Postovani,
ovim putem potvrdjujemo primitak Vaseg prigovora. Odgovor cete zaprimiti u zakonom propisanom roku.
Molimo ne odgovarajte na ovu poruku.
S postovanjem
VIPnet d.o.o. Odjel reklamacija, Vrtni put 1, HR-10010 Zagreb
e-mail: reklamacije@amis.hr web: www.amis.hr
Sramota i prestrašno zvali smo i hakom i državni inspektorat nad se da će oni nešto preduzeti tražimo raskid ugovora i ljudi bježite od neodgovornih i bezobraznih operatera glavom bez obzira.

Odgovora 3

Sramota i prestrašno zvali smo i hakom i državni inspektorat nad se da će oni nešto preduzeti tražimo raskid ugovora i ljudi bježite od neodgovornih i bezobraznih operatera glavom bez obzira.

Agoniju dozivljavam sa Vipom jos od srpnja kada sam prijavio propust na uslugu "Noćna opcija" koja mi jos uvijek nije aktivna a imam tarifu mobilni internet XL!
Sluzba za korisnike i povjerenstvo tvrde da propusta nema a jasno se vidi u obavijestima vrijeme kada mi je bio promet naplaćivan (između ponoci i 8 ujutro) i nikome nista a meni i dalje stizu visoki racuni!
Razina korisnika 3
@ Ivanx bok. Kakvo je trenutno stanje? Nadam se da je usluga funkcionalna?
@bbudimci vjerujem da si dobio malo detaljnije obrazloženje? Naime, Povjerenstvo donosi odluke na temelju unaprijed definiranih Uvjeta korištenja, zbog čega mi se čini nemoguće da bi ti itko objasnio da je nešto što je "nepravilno" ustvari "ispravno". To mora biti potkrijepljeno činjenicama 🙂
@bbudimci vjerujem da si dobio malo detaljnije obrazloženje? Naime, Povjerenstvo donosi odluke na temelju unaprijed definiranih Uvjeta korištenja, zbog čega mi se čini nemoguće da bi ti itko objasnio da je nešto što je "nepravilno" ustvari "ispravno". To mora biti potkrijepljeno činjenicama :)

Dovoljno detaljno? :)
https://forum.vipnet.hr/mobilni-internet-32/nocna-opcija-ne-radi-1454

Odgovori